2021-06-08T15:30:00+02:00 Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery! https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-girlsband-w-disco-polo-szpilki-odslonil-karty-znamy-date-ich-najnowszej-premieryjpg.jpg

Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery!

Redakcja , 08 Czerwiec 2021  15:30
Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolszpilki_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nowe trio wokalistek disco polo podbije rynek muzyczny?! Gwiazdy odsłaniają karty najnowszej produkcji

Reklama

Piękne dziewczyny w mediach społecznościowych zdradziły datę premiery swojego najnowszego teledysku! Fani już rozpoczęli odliczanie!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

WIELKI DZIEŃ DLA FANÓW POPULARNYCH WOKALISTEK DISCO POLO

To będzie wielki dzień dla tysięcy fanów uwielbianych Szpilek! Dziewczyny przyszykowały dla swoich sympatyków zupełnie świeżutką premierę, która w sieci pojawi się już za kilka tygodni! Znając zapał uroczych wokalistek, można spodziewać się kolejnej muzycznej petardy w ich wykonaniu!

Reklama

3 PIĘKNE WOKALISTKI DISCO POLO

Szpilki to zupełnie nowy projekt disco polo, który tworzą trzy piękne dziewczyny: Klaudia, Milena i Marlena. Wokalistki zachwycają nie tylko swoim talentem wokalnym, ale także i niezwykłym urokiem osobistym. Debiutancki teledysk Szpilek “Zaczaruję” obejrzało na YouTube już prawie 3 miliony internautów!

Urocze dziewczyny nie zwalniają tempa, i już przyszykowały dla swoich wielbicieli kolejną dawkę muzycznych emocji! Szpilki w swoich mediach społecznościowych od pewnego czasu regularnie przekazują informacje o swoim nowym kawałku. Artystki wrzuciły już nawet sporo fotek z planu zdjęciowego teledysku, którymi rozbudziły apetyty fanów. Wciąż jednak nie było wiadomo, kiedy owa premiera ujrzy światło dzienne. Na szczęście dosyć już tych tajemnic! Dziewczyny wreszcie odsłoniły karty!

 'ZACZNIEMY OD BUZI' INTRYGUJĄCY TYTUŁ PRZEPUSTKĄ DO WIELKIEJ KARIERY? 

Szpilki w mediach społecznościowych zdradziły datę premiery swojego najnowszego teledysku! Fani już rozpoczęli odliczanie!

Dziewczyny wyznały, że teledysk do piosenki “Zaczniemy od buzi” pojawi się w sieci już 24 czerwca! Oj, zapowiada się bardzo całuśny klip! Męska część publiczności Szpilek aż wstrzymała oddech z wrażenia!

Reklama

Spora popularność pierwszego numeru dziewczyn sprawiła, że wzrosły oczekiwania fanów. Ich zdaniem najnowsza produkcja nie może być gorsza od swojej poprzedniczki! Szpilki utworem “Zaczaruję” wysoko postawiły sobie poprzeczkę. Dziewczyny kolejny raz muszą zatem stanąć na wysokości zadania, by ponownie uszczęśliwić swoich wielbicieli!

Zobacz również: Niesamowite spotkanie, które przejdzie do historii muzyki disco polo! Formacja After Party w trasie!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Szpilki - Zaczaruję
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  2. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  3. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!
  4. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  5. Niezwykła premiera popularnych gwiazdorów disco polo podbija sieć! Mamy nowy hit lata?!
  6. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami