2024-02-24T13:51:00+01:00 Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie Poznaj najnowszy hit Agness Stelmach - 'Zauważ siebie', współtworzony z Tomaszem Lubertem. Energetyczna mieszanka muzyki tanecznej i przekaz pełen inspiracji! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-agness-stelmach---zauwaz-siebiejpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie


Poznaj najnowszy hit Agness Stelmach - 'Zauważ siebie', współtworzony z Tomaszem Lubertem. Energetyczna mieszanka muzyki tanecznej i przekaz pełen inspiracji!

Autor: Adam Begier, 24 Luty 2024  13:51
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wyjątkowe życzenia dla Zbigniewa Stonogi od Łukasza Mikulskiego Magik Band z okazji 30-lecia małżeństwa! | VIDEO
 2. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
 3. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!

  Agness Stelmach, znana także pod swoim pseudonimem artystycznym, to wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, która w swojej karierze postanowiła przejść od interpretacji coverów do tworzenia własnych, unikalnych utworów. Pochodząca z malowniczych Bieszczad, Agnieszka przez 15 lat doskonaliła swoje umiejętności wokalne, śpiewając znane przeboje. Jednak jej artystyczna dusza pragnęła czegoś więcej, co zaowocowało debiutem autorskiej twórczości w sierpniu zeszłego roku.

  "Zauważ siebie" - nowa produkcja!

  Najnowszy singiel Agness Stelmach, "Zauważ siebie", to kawałek, który wyróżnia się na tle polskiej sceny muzycznej. Nie jest to typowe disco polo, lecz energiczna i taneczna propozycja w rytmach popu. Utwór powstał we współpracy z Tomaszem Lubertem, uznanym gitarzystą i założycielem zespołów Virgin, Video i Volver, który odpowiada za kompozycję oraz nagranie gitary. Produkcją zajął się Robert Łoboda, co gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm.

  Singiel "Zauważ siebie" stanowi kontynuację muzycznej drogi artystki, którą rozpoczęła od debiutanckiego singla "Wciąż silniejsza" i kontynuowała wydaniem "Ubrani w Miłość". Każdy z tych utworów został uwieczniony w formie teledysku, dodając wizualnego wymiaru do jej muzycznych opowieści. Za produkcję teledysku odpowiada Tomasz Sierocki.

  Tekst utworu, napisany przez samą artystkę, porusza ważne i uniwersalne tematy. "Zauważ siebie" mówi o przezwyciężaniu słabości, odwadze w stawianiu czoła wyzwaniom i żyć według własnych zasad. To przesłanie o akceptacji siebie i odkrywaniu własnej siły wewnętrznej, nawet w obliczu przeciwności. Agness Stelmach zachęca nas do wyrażania siebie i dawania świadectwa swojego głosu, inspirując słuchaczy do poszukiwania własnej drogi w życiu.

  "Zauważ siebie" Agness Stelmach to nie tylko kolejny singiel na polskim rynku muzycznym. To opowieść o odwadze, samodzielności i dążeniu do autentyczności, podana w tanecznej, popowej oprawie. Utwór ten z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercach wielu słuchaczy, poszukujących muzyki z głębszym przesłaniem.

  Zobaczcie nowość: Agness Stelmach, "Zauważ siebie"

  Zobacz również: Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Lubicie zespół Classic?! Artyści disco polo rozgrzali parkiet w klubie Fenix Club!
  2. Co za zmiana! Wokalistka disco polo MALUBA szokuje nowym wizerunkiem! Takiej fryzury nikt się nie spodziwał!
  3. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  4. Gorąca premiera: Mejk - Endorfiny! To będzie strzał w dziesiątkę?
  5. Marcin Miller Boys zaskoczył nowością! Zainspirował się różnorodnością kultur?! Posłuchaj Teraz „Zapomnij”
  6. Wiosenna Gorączka na Parkiecie: Woners Zapowiada Coś Wielkiego! Klip powstanie za granicą! Polacy kochają to miasto!
  7. Góralska premiera: Sylwia Kossakowska nagrała „Takiego Janicka” | VIDEO
  8. Dawid Narożny nie kryje żalu! Artysta ostro o dramatycznych scenach na wizji i wymarzonej współpracy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie