Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-11T12:15:00+02:00 Gorąca, odświeżona nowość od popularnego gwiazdora disco polo! Grupa Masters zaskakuje https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/goraca-odswiezona-nowosc-pd-gwiazdora-disco-polo-1596663544.jpg
Reklama

Gorąca, odświeżona nowość od popularnego gwiazdora disco polo! Grupa Masters zaskakuje

Redakcja , 11 Sierpień 2020  12:15
Gorąca, odświeżona nowość od popularnego gwiazdora disco polo! Grupa Masters zaskakuje
Źródło zdjęć: instagram.com/mastersofficial/
Reklama

Na rynek właśnie wkroczyła najnowsza piosenka od jednego z bardzo znanych wokalistów - Pawła Jasionowskiego, lidera zespołu Masters

Reklama

Świat disco polo, to branża, która jeżeli chodzi o nowości i stale powiększający się repertuar, nie powinna narzekać! Mnogość artystów sprawia, że codziennie odbywa się spektakularna premiera, co dla fanów muzyki tanecznej, jest wspaniałym wydarzeniem, a stopień przeżycia jest wprost proporcjonalny, do popularności gwiazdy!

Zobacz również: Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Na rynek właśnie wkroczyła najnowsza piosenka od jednego z bardzo znanych wokalistów - Pawła Jasionowskiego, lidera zespołu Masters. To właśnie on przygotował dla nas wyjątkową nowość pt. „Hej dziewczyno”, czyli całkowicie odmienioną wersję dawnego hitu formacji pt. „Mazureczka”!

Idol przyzwyczaił nas, że jego produkcje, to zbiór nowoczesnych dźwięków, natomiast ta rearanżacja to totalna niespodzianka! Ludowy styl i folkowe brzmienie, od pierwszych sekund piosenki sprawiają, że „nóżka sama chodzi”!

Taneczna wariacja, z bardzo łatwo wpadającym w ucho tekstem, to z pewnością przyszły hit dla najbardziej roztańczonych parkietów, który na imprezowych playlistach, uplasuje się na pierwszych miejscach!

Jeżeli szukacie tanecznego przeboju, to koniecznie odpalcie remix od zespołu Masters!

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!
  2. Hit disco polo?! Piękna dziewczyna i butelka wina! Czy może być coś lepszego?
  3. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  4. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej