2021-12-17T21:00:00+01:00 Gorąca Natalia Siemieniecka z zespołu Top Girls zachwyca w zimowej scenerii! Artystka disco polo gotowa na n https://disco-polo.info/uploads/news/natalia-siemieniecka-z-zespolu-top-girls-zachwyca-w-zimowej-scenerii-artystka-disco-polo-gotowa-na-nadchodzace-mrozyjpg.jpg

Gorąca Natalia Siemieniecka z zespołu Top Girls zachwyca w zimowej scenerii! Artystka disco polo gotowa na nadchodzące mrozy?!

Redakcja , 17 Grudzień 2021  21:00
Gorąca Natalia Siemieniecka z zespołu Top Girls zachwyca w zimowej scenerii! Artystka disco polo gotowa na nadchodzące mrozy?!
Źródło zdjęć: instagram.com/officialnatalias

Natalia Siemieniecka to nowa twarz popularnego zespołu Top Girls. Gwiazda znów zaskoczyła swoich fanów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artystka disco polo ubrana w ciepłą kurtkę i gustowny szalik na pewno nie zmarznie!

Zobacz również: Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!

Piękna gwiazda zespołu Top Girls nie boi się zimy. Artystka disco polo wychodzi z założenia, że każda pora roku może mieć swój urok. Jeśli humor dopisuje, to żaden mróz nie jest straszny!

Natalia Siemieniecka to nowa twarz popularnego zespołu Top Girls. Toruńska wokalistka zasiliła szeregi formacji krótko po tym, jak z grupą pożegnały się dwie jej wieloletnie członkinie. Utalentowana artystka disco polo musiała szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. 

Reklama

Natalia Siemieniecka jest nie tylko zdolną piosenkarką, ale także i niezwykle urodziwą dziewczyną. Nasza bohaterka często wrzuca do sieci zdjęcia, które ogląda się z nieskrywaną przyjemnością. W końcu prawdziwego piękna nigdy dosyć!

Natalia Siemieniecka - Top Girls gotowa na mrozy! Artystka zaprezentowała zimową stylizację!

Urocza gwiazda disco polo pokazała fanom zimową fotkę. Uśmiechnięta wokalistka zdaje się nie przejmować warunkami panującymi na dworze. W końcu należy się cieszyć, że spadł śnieg, bo wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia!

Natalia ubrana w ciepłą kurtkę i gustowny szalik na pewno nie zmarznie! Jej czarujący uśmiech mówi sam za siebie. Jeśli jest zima to musi być zimno i nie ma powodu do narzekań!

Wielbiciele ślicznej piosenkarki nie żałują jej komplementów!

Reklama

“Piękna dama”

“Zawsze piękna”

“Piękny uśmiech”

Artystki z zespołu Top Girls oddały w ręce fanów swoją najnowszą produkcję disco polo. Kawałek o tytule “Fake Love” już przekroczył milion wyświetleń! Zapowiada się kolejny wielki hit na koncie ślicznych wokalistek!

Zobacz również: Niezwykle piękna żona uwielbianego wokalisty disco polo zachwyca uśmiechem i cudownym zdjęciami! Gwiazda niedawno została mamą!

Reklama
Plik Natalia - Top (1).jpg_4..jpg
Plik Natalia - Top (5).jpg_3..jpg
Plik Natalia - Top (4).jpg_2..jpg
Plik Natalia - Top (3).jpg_1..jpg
Plik Natalia - Top (2).jpg_0..jpg
Reklama

Top Girls - Fake Love

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Top Girls - Fake Love
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!
  2. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  3. Halina Jaksa z programu Sanatorium Miłości w produkcji disco polo! 'Żono przysięgam Ci' stanie się hitem 2022 roku?!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  5. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  6. Znana wokalistka disco polo zachwyciła internautów zgrabnymi nogami! 'Wyglądasz zabójczo pięknie'! - komentują fani!
  7. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  8. Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami