2025-01-01T16:33:00+01:00 Genialny występ zespołu Playboys w Chełmie podczas Sylwestra telewizji Republika! Mamy nagranie! Zespół Playboys na Sylwestrze Telewizji Republika w Chełmie zachwycił fanów przebojami „Ja w to nie wierzę” i „Jak to się stało”. Zobacz, co się działo! https://disco-polo.info/uploads/news/genialny-wystep-zespolu-playboys-w-chelmie-podczas-sylwestra-telewizji-republika-mamy-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Genialny występ zespołu Playboys w Chełmie podczas Sylwestra telewizji Republika! Mamy nagranie!


Data Publikacji: 01 Styczeń 2025  16:33
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zespół Playboys na Sylwestrze Telewizji Republika w Chełmie zachwycił fanów przebojami „Ja w to nie wierzę” i „Jak to się stało”. Zobacz, co się działo!

Genialny występ zespołu Playboys w Chełmie podczas Sylwestra telewizji Republika! Mamy nagranie!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Sebastian Sebi Zys w Dzień Dobry TVN! Artysta wystąpi z zespołem Red Guitars Cover
  2. Alicja podbija disco dance! „Mamba” i „Jak Sen” rozgrzewają sieć – internauci nie mogą przestać słuchać
  3. Camasutra kusi drapieżnym stylem, Małgorzata Główka i tancerki w pikantnych kreacjach
Reklama

    Zespół Playboys to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny disco polo i dance, która od lat podbija serca fanów. Ich pełne energii koncerty, chwytliwe melodie i charyzmatyczni członkowie sprawiają, że każda ich wizyta na scenie to prawdziwe show. Tegoroczny Sylwester z Telewizją Republika w Chełmie był kolejną okazją, by podziwiać ich niezwykły talent. Choć szczegóły tego wieczoru zaskoczyły publiczność, jedno było pewne – atmosfera sięgnęła zenitu!

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Jak stworzyć pokój idealny do słuchania muzyki discopolo?

    Playboys zachwycają w Chełmie – "Ja w to nie wierzę" na żywo

    Sylwestrowy występ w Chełmie był niezapomniany, a jednym z największych hitów wieczoru była piosenka „Ja w to nie wierzę”. Utwór ten, znany z wyjątkowej melodyjności i poruszającego tekstu, został wykonany z pełnym zaangażowaniem przez lidera zespołu, Jakuba Urbańskiego. Zespół zaskoczył fanów także niezwykłą oprawą wizualną – światła, dym i starannie dobrane kostiumy stworzyły spektakularny klimat.

    Publiczność szybko podchwyciła rytm i śpiewała razem z artystami, a energia bijąca ze sceny nie pozostawiała nikogo obojętnym. To kolejny dowód na to, że Playboys potrafią stworzyć widowisko na najwyższym poziomie.

    „Jak to się stało” – kolejny przebój na sylwestrowej scenie

    Nie mogło zabraknąć również innego hitu zespołu, czyli Jak to się stało. Utwór, który zdobył miliony wyświetleń na platformach streamingowych, w wersji live zyskał nowy wymiar. Perfekcyjna synchronizacja instrumentalna, dynamiczne wykonanie i niesamowita charyzma członków zespołu przyciągnęły uwagę zarówno młodszych, jak i starszych fanów.

    Warto wspomnieć, że obecny skład zespołu, czyli Jakub Urbański, Przemysław Kordziński i Jakub Kusiński, doskonale uzupełniają się na scenie, tworząc harmonijną całość. To właśnie ich zgranie i pasja sprawiają, że Playboys stale utrzymują się w czołówce polskiej muzyki tanecznej.

    Reklama

    Historia sukcesu zespołu Playboys

    Zespół Playboys działa na polskiej scenie muzycznej od 2013 roku, kiedy to został założony przez Jakuba Urbańskiego, absolwenta Jazz i Muzyki Estradowej na UMCS w Lublinie. Ich debiut okazał się strzałem w dziesiątkę, a hity takie jak „Lejde”, „Fajna jest ta dziewczyna” czy „Zwariowałem” przyniosły im ogromną popularność.

    Nie bez znaczenia jest także ich wszechstronność – łączą elementy disco polo z nowoczesnymi brzmieniami dance, co trafia do szerokiego grona odbiorców. Sylwestrowy występ w Chełmie był tego doskonałym przykładem – zespół zaprezentował zarówno największe przeboje, jak i pokazał, jak wiele radości może dawać muzyka na żywo.

    Zespół Playboys udowadnia, że pasja, talent i ciężka praca prowadzą do sukcesu, który inspiruje kolejne pokolenia fanów disco polo. Sylwester z Telewizją Republika tylko umocnił ich pozycję na szczycie.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    The Brothers – „Pocałunki”. Nowa propozycja disco polo

    Reklama

    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 01 Styczeń 2025  16:33
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. „Perły Ci dam” to nowy etap ALTESS i strzał w dziesiątkę! Liczby mówią same za siebie
    2. Największe hity disco polo na Wrzesień 2025
    3. To hit disco polo na wesele? „Dziś jest wesele” bije rekordy popularności! Zespół To jest TO podbija YouTube i parkiety weselne
    4. Sylwester z gwiazdami 2025 w O’Hare Tech Center z Andre i SkalarUs dla Polonii w Chicago
    5. MyLove i Super Mario prezentują nowy singiel „Łubu dubu”
    6. Wzruszający duet Magdaleny Narożnej i Gabrysi! Zaśpiewały w telewizji Polsat!
    7. Brylant z kolejną nowością na rynku teledysk i piosenka „Do widzenia”
    8. To prawdziwy hit tego roku? „Ten świat należy do nas” robi furorę w sieci
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły