Reklama
Polecamy


Reklama

Genialny występ Zenona Martyniuka! Król disco polo oczarował miliony Polaków!

2019-07-25T18:00:00+02:00 Genialny występ Zenona Martyniuka! Król disco polo oczarował miliony Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/genialny-wystep-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-oczarowal-miliony-polakow-1564051200.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Koniecznie zobaczcie materiał wideo!

Reklama

Zenon Martyniuk to najbardziej rozpoznawalna postać ze świata disco polo. Artysta, który na koncie ma ogromną ilość przebojów, które kocha cała Polska nie przestaje zadziwiać i cały czas jest w znakomitej formie.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Ilość koncertów jaką gra Zenon Martyniuk może przyprawić o ból głowy. Co tydzień po kilka koncertów dla wielotysięcznej publiczności w różnych częściach Polski. Mimo dużej ilości kilometrów po liderze zespołu Akcent nie widać zmęczenia.

Podczas jednej z ostatnich imprez w Sosnowcu Zenon Martyniuk pokazał wielką klasę i jego występ oczarował całą publikę.

Jak to zwykle bywa w przypadku koncertów zespołu Akcent wszyscy doskonale znają teksty piosenek i śpiewają razem z królem disco polo.

Zenon Martyniuk zaprezentował w Sosnowcu jeden ze swoich najnowszych utworów pt. "Ja gnam przed siebie", który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów Zenka oraz grupy Akcent.

Zobaczcie nagranie prosto z jednego z największych festiwali disco polo w Polsce!

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  3. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.