Reklama


Reklama

Genialny #hot16challenge2 w wykonaniu gwiazdy disco polo! Prawdziwe raperskie dzieło!

2020-06-02T13:30:00+02:00 Genialny #hot16challenge2 w wykonaniu gwiazdy disco polo! Prawdziwe raperskie dzieło! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/genialny-hot16challenge2-w-wykonaniu-gwiazdy-disco-polo-prawdziwe-raperskie-dzielo-1590431018.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama


Życie gwiazd

Lider grupy, Sylwek Gazda otrzymał nominację do zabawy od zespołu Daj to Głośniej oraz Pawła Jasionowskiego, lidera grupy Masters

Reklama

W świecie disco polo zostało już niewiele gwiazd, które nie wzięły udziału w charytatywnym wyzwaniu #hot16challenge2! Zabawa polega na nagraniu krótkiego tworu muzycznego w stylu hip-hopowym.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Odbiorcy oprócz odtworzeń, wpłacają datki na pomoc dla służby zdrowia, artyści natomiast nominują kolejne znane osobistości. Na jeden z ciekawszych pomysłów stworzenia challengu wpadł popularny zespół - Power Play! Lider grupy, Sylwek Gazda otrzymał nominację do zabawy od zespołu Daj to Głośniej oraz Pawła Jasionowskiego, lidera grupy Masters.

Wokalista postanowił wykonać swoje zadnia w inny, bardzo kreatywny sposób! Pomógł mu w tym jeden z jego fanów. Wykorzystał on nagranie idola, w którym czyta wiersz Juliana Tuwima pt. „Spóźniony słowik”, podłożył pod audio muzykę i tak powstał innowacyjny #hot16challenge2!

Trzeba przyznać, że pomysłowość fanów zespołu Power Play nie zna granic! Film z wyzwaniem, opublikowany na instagramowym koncie Sylwestra, bije rekordy popularności: „Genialne”, „Super”, to tylko, niektóre z opinii jakie pojawiają się pod nagraniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście, polecamy by jak najszybciej nadrobić zaległości!

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.