Reklama
Polecamy


Reklama

Genialny #hot16challenge2 w wykonaniu gwiazdy disco polo! Prawdziwe raperskie dzieło!

2020-06-02T13:30:00+02:00 Genialny #hot16challenge2 w wykonaniu gwiazdy disco polo! Prawdziwe raperskie dzieło! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/genialny-hot16challenge2-w-wykonaniu-gwiazdy-disco-polo-prawdziwe-raperskie-dzielo-1590431018.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama


Życie gwiazd

Lider grupy, Sylwek Gazda otrzymał nominację do zabawy od zespołu Daj to Głośniej oraz Pawła Jasionowskiego, lidera grupy Masters

Reklama

W świecie disco polo zostało już niewiele gwiazd, które nie wzięły udziału w charytatywnym wyzwaniu #hot16challenge2! Zabawa polega na nagraniu krótkiego tworu muzycznego w stylu hip-hopowym.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Odbiorcy oprócz odtworzeń, wpłacają datki na pomoc dla służby zdrowia, artyści natomiast nominują kolejne znane osobistości. Na jeden z ciekawszych pomysłów stworzenia challengu wpadł popularny zespół - Power Play! Lider grupy, Sylwek Gazda otrzymał nominację do zabawy od zespołu Daj to Głośniej oraz Pawła Jasionowskiego, lidera grupy Masters.

Wokalista postanowił wykonać swoje zadnia w inny, bardzo kreatywny sposób! Pomógł mu w tym jeden z jego fanów. Wykorzystał on nagranie idola, w którym czyta wiersz Juliana Tuwima pt. „Spóźniony słowik”, podłożył pod audio muzykę i tak powstał innowacyjny #hot16challenge2!

Trzeba przyznać, że pomysłowość fanów zespołu Power Play nie zna granic! Film z wyzwaniem, opublikowany na instagramowym koncie Sylwestra, bije rekordy popularności: „Genialne”, „Super”, to tylko, niektóre z opinii jakie pojawiają się pod nagraniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście, polecamy by jak najszybciej nadrobić zaległości!

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  2. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.