2019-08-11T17:06:00+02:00 Genialna premiera od Bayer Full oraz Marcina Millera! To będzie nowy hit disco polo?! Koniecznie posłuchajci https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/genialna-premiera-od-bayer-full-oraz-marcina-millera-to-bedzie-nowy-hit-disco-polo-koniecznie-posluchajcie-1565535589.jpg

Genialna premiera od Bayer Full oraz Marcina Millera! To będzie nowy hit disco polo?! Koniecznie posłuchajcie!

Redakcja , 11 Sierpień 2019  17:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Genialna premiera od Bayer Full oraz Marcina Millera! To będzie nowy hit disco polo?! Koniecznie posłuchajcie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Takiego połączenie w świecie disco polo jeszcze nie było!

Reklama

Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Sławomir Świerzyński z Bayer Full oraz Marcin Miller z grupy Boys wspólnie zaśpiewali piosenkę, która może oczarować całą Polskę.

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Obaj panowie na swoim koncie mają ogromną ilość hitów. Teraz postanowili połączyć siły i stworzyli utwór pt. "Szalona blondynka". Lider zespołu Bayer Full zaprosił Marcina Millera do projektu, który może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Takiego utworu jak "Szalona blondynka" jeszcze nie było. Propozycja od Bayer Full i Boys to coś w rodzaju podsumowania historii muzyki disco polo. 

Nie brakuje w tej piosence motywów z największych hitów disco polo, które stworzył Świerzyński oraz Miller. Panowie na scenie występują już ponad 30 lat co widać i słychać we wspólnym wykonaniu "Szalonej blondynki".

Co ciekawe Panowie również nagrali teledysk do wspólnej produkcji, która pojawi się lada moment.

Na tę chwilę musi Wam wystarczyć zapowiedź oraz film prosto z Kielc, gdzie Marcin Miller oraz Sławomir Świerzyński premierowo zaśpiewali utwór pt. "Szalona blondynka".

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Zapraszamy do oglądania i wysłuchania genialnej nowości disco polo.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  2. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  3. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
  4. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  5. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  6. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami