Reklama


Reklama

Genialna premiera disco polo od twórcy hitu "Ale Ale Aleksandra"! Nowość pt. "Na niebie gwiazd tysiące" podbija internet!

2019-03-31T12:59:00+02:00 Genialna premiera disco polo od twórcy hitu "Ale Ale Aleksandra"! Nowość pt. "Na niebie gwiazd tysiące" podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/genialna-premiera-disco-polo-od-tworcy-hitu-ale-ale-aleksandra-nowosc-pt-na-niebie-gwiazd-tysiace-podbija-internet-1554029619.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Słyszeliście już nowy hit disco polo?!

Reklama

Każdy fan disco polo doskonale zna wielki przebój muzyki tanecznej pt. "Ale Ale Aleksandra". Andre, a tak naprawdę Andrzej Marcysiak wydał w 2013 roku doskonały utwór, który został odtworzony ponad 81 milionów razy. To jeden z najlepszych wyników w świecie disco polo.

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Dziś prezentujemy Wam nowy utwór od Andrzeja pt. "Na niebie gwiazd tysiące". Przepiękna produkcja, która może oczarować fanów muzyki disco polo i nie tylko. Nowość utrzymana w klimacie lat 90. Aranżację do nowej produkcji Andre wykonali Marcin Wytrykowski oraz Kamil Kwiatkowski. Za teledysk odpowiada firma Allinteractive Films.

Brzmieniem przeniesiemy się do lat 90 tych. Piosenkę już testujemy podczas koncertów...I szczerze odbiór jest fantastyczny. Zobaczymy jak będzie z teledyskiem - powiedział naszej redakcji Andrzej Marcysiak.

Całość prezentuje się niezwykle ciekawie. Zobaczcie koniecznie jak brzmi i wygląda nowy hit disco polo?!

Zobacz również: Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  2. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  3. Totalnie nowa i niezwykle gorąca odsłona Emilki Daj to Głośniej! Gwiazda disco polo zachwyca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.