2021-06-23T19:55:00+02:00 Genialna premiera Daj To Głośniej 'Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)' - to najlepsza nowość w t https://disco-polo.info/uploads/news/genialna-premiera-daj-to-glosniej-dlaczego-tato-katujesz-mnie-tym-disco-polo---to-najlepsza-nowosc-w-tym-roku-2png.png

Genialna premiera Daj To Głośniej 'Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)' - to najlepsza nowość w tym roku?!

Redakcja , 23 Czerwiec 2021  19:55
Genialna premiera Daj To Głośniej 'Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)' - to najlepsza nowość w tym roku?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Lawina komentarzy pod nowym teledyskiem Daj to Głośniej! Gwiazdy disco polo podbiją tą nowością listy przebojów?!

Reklama

Daj To Głośniej to niewątpliwie w ostatnich latach najlepszy debiut w świecie muzyki disco polo. Ich pierwszy singiel pt. "Mama ostrzegała" śpiewa cała Polska, mimo, że od premiery mineło trochę czasu. Jeszcze nigdy w historii muzyki tanecznej nie zdażyło się tak, że pierwszy wydany teledysk przekroczył 164 miliony. To niewątpliwie ogromna zasługa niezwykle melodyjnej i skocznej piosenki oraz idealnie pasującego teledysku do całości.

Zobacz również: Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!

DAJ TO GŁOŚNIEJ Z WYJĄTKOWĄ PREMIERĄ NA DZIEŃ OJCA

Po raz kolejny grupa Daj To Głośniej ma szansę trafić na najwyższe miejsca na listach przebojów oraz w playlistach fanów dobrej i tanecznej muzyki. Właśnie dziś Emilka i spółka zaprezentowali swoje najnowsze dziecko w postaci teledysku do piosenki pt. "Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)". Niezwykle przewrotny tytuł przykuwa uwagę.

PRZEWROTNY TYTAŁ ZAGWARANTUJE GWIAZDOM DISCO POLO WIELKI SUKCES?

Nowa propozycja została przygotowana z myślą o dniu ojca, który przypada właśnie dziś tj. 23 czerwca. Niezwykle przemyślana piosenka z lekkim przymrużeniem oka wpada w ucho po pierwszy przesłuchaniu i zachęca do częstego wracania do tej produkcji. 

Klip jak to w przypadku Daj To Głośniej został zrealizowany z wielką dbałością o każdy szczegół. Ciekawa i intrygująca fabuła to kolejny atut nowości od grupy Daj to Głośniej. Za realizację teledysku odpowiada firma Stykky Media, z którą zespół współpracuje od samego początku.

Reklama

FANI ZACHYCENI PREMIERĄ DAJ TO GŁOŚNIEJ. LAWINA KOMENTARZY POD TELEDYSKIEM

Piosenka pt. "Dlaczego tato" została wydana na debiutanckim krążku, który formacja Daj To Głośniej wydała pod koniec maja. Fani nie kryją swojego zachwytu nad nową produkcją:

Daj to głośniej super utwór jak wszystkie

Tak jak poprzednie Wasze piosenki super Czekam na następny hit  Emila już to pisałam ale będę się powtarzać mogę Cię słuchać godzinami

Utwór bardzo szybko wpada w ucho  Wielkie Brawa

Zapraszamy do oglądania nowości na łamach disco-polo.info

Zobacz również: Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!
  2. Prześliczna królowa disco polo z dekoltem do pasa! W sieci już dawno nie było tak gorąco! A to wszystko przez ten kostium!
  3. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  4. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'
  5. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  6. Piorunująca metamorfoza Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo rozkwita przy narzeczonej! Schudł! 'WOW, Super'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami