Reklama
Polecamy


Reklama

Galeria Gwiazd: „Łódź Disco Fest” – Atlas Arena 2017 | FOTO & VIDEO

2017-11-12T15:15:00+01:00 Galeria Gwiazd: „Łódź Disco Fest” – Atlas Arena 2017 | FOTO & VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/galeria-gwiazd-lodz-disco-fest-atlas-arena-2017-foto-video-1510493710.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Piotr Nowak / Claudi / Top Girls / Łódź Disco Fest
Reklama


Koncert

Artyści zarówno na scenie jak i poza nią prezentowali się świetnie. Zadbane fryzury, przygotowane kreacje i bardzo dobre humory

Reklama

11 listopada odbyła się IV edycja imprezy pod hasłem „Łódź Disco Fest”.  Mimo wielu komentarzy i podzielonych zdań, była to jedna z większych imprez gatunku disco & dance, podczas której - podobnie jak roku temu - pojawiło się tak wielu artystów.

Łódź Disco Fest 2016

W tym roku na scenie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak: Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadoman, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig, Top Girls, Milano, Jorrgus, News, Claudi, As, Denis, Camasutra, Kordian, Markus P, Nicki, M Power, Pudzian Band.

Artyści zarówno na scenie jak i poza nią prezentowali się świetnie. Zadbane fryzury, przygotowane kreacje i bardzo dobre humory. Jedno jest pewne - bawili się świetnie. A Wy? Jak oceniacie imprezę i występy artystów? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.