2017-11-12T15:15:00+01:00 Galeria Gwiazd: „Łódź Disco Fest” – Atlas Arena 2017 | FOTO & VIDEO Artyści zarówno na scenie jak i poza nią prezentowali się świetnie. Zadbane fryzury, przygotowane kreacje i bardzo dobre humory https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/galeria-gwiazd-lodz-disco-fest-atlas-arena-2017-foto-video-1510493710.jpg Disco-Polo.info

Galeria Gwiazd: „Łódź Disco Fest” – Atlas Arena 2017 | FOTO & VIDEO


Autor: Goliat, 12 Listopad 2017  15:15
Źródło zdjęć: materiały prasowe / Piotr Nowak / Claudi / Top Girls / Łódź Disco Fest

Artyści zarówno na scenie jak i poza nią prezentowali się świetnie. Zadbane fryzury, przygotowane kreacje i bardzo dobre humory

Galeria Gwiazd: „Łódź Disco Fest” – Atlas Arena 2017 | FOTO & VIDEO
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Skaner i wielki hit „Lato w Kołobrzegu” na Festiwalu Weselnych Przebojów 2025
  2. Największe hity disco polo na sierpień 2025 – nowości i przeboje do auta
  3. Zespół Massive z taneczną wersją „Mandacika”. Uwielbiana formacja disco polo rozgrzała parkiet do czerwoności
Reklama

11 listopada odbyła się IV edycja imprezy pod hasłem „Łódź Disco Fest”.  Mimo wielu komentarzy i podzielonych zdań, była to jedna z większych imprez gatunku disco & dance, podczas której - podobnie jak roku temu - pojawiło się tak wielu artystów.

Łódź Disco Fest 2016

W tym roku na scenie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak: Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadoman, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig, Top Girls, Milano, Jorrgus, News, Claudi, As, Denis, Camasutra, Kordian, Markus P, Nicki, M Power, Pudzian Band.

Artyści zarówno na scenie jak i poza nią prezentowali się świetnie. Zadbane fryzury, przygotowane kreacje i bardzo dobre humory. Jedno jest pewne - bawili się świetnie. A Wy? Jak oceniacie imprezę i występy artystów? 

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 12 Listopad 2017  15:15

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Eratox „Powróć” – zaskakująca premiera w klimacie lat 50 na scenie disco polo
  2. Brylant zaskakuje nowym „Ona jest ze snu” – mało kto spodziewał się takiej wersji kultowego hitu
  3. Czadoman i „Takie tango” na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie
  4. Swinger w gorących rytmach latino. „Z Tobą wschód słońca” może rozgrzać lato 2025 do czerwoności
  5. „Hej tam za górą” od Iwony Cichoń podbija serca słuchaczy – folkowe disco polo w zupełnie nowej odsłonie
  6. Folk Festival Mogielnica 2025 z udziałem Don Vasyla, Dzika i Szalonego Drużby
  7. Premiera „Straciliśmy kontrolę” duetu Topky zdobywa setki tysięcy wyświetleń i wysoką pozycję! To hit lata?
  8. Nowość disco polo Magik Band & Romeo – „Cycata Ala” rozkręci każdą biesiadę
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły