Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-08-06T08:44:00+02:00 Formacja News w premierowym wydaniu! "W głowie zawroty" oczaruje całą Polskę? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/formacja-news-w-premierowym-wydaniu-w-glowie-zawroty-oczaruje-cala-polske-1564311830.jpg
Reklama

Formacja News w premierowym wydaniu! "W głowie zawroty" oczaruje całą Polskę?

Redakcja , 06 Sierpień 2019  08:44
Formacja News w premierowym wydaniu! "W głowie zawroty" oczaruje całą Polskę?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jak się podoba premiera?

Reklama

Wokalista disco polo zaskoczył tym występem wszystkich fanów disco polo, którzy spotkali się na Mazurach. Jego nowość pod tytułem „W głowie zawroty” wywołała szał podczas koncertu w Olsztynie!

Zobacz również: Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów

Jeszcze nie tak dawno można było usłyszeć plotki na temat rzekomego planowania porzucenia muzyki dla boksu. Jednakże Marek Lemieszek nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Oczywiście artysta lubi dreszczyk emocji i skok adrenaliny, gdy jest na treningu i wchodzi na ring, ale bez wątpienia pierwsze skrzypce w jego życiu odgrywa muzyka.

Twórca hitu pod tytułem „Laleczka” rozwiał swoim występem na olsztyńskiej scenie wszelkie wątpliwości związane z rezygnacją z muzyki.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej jest jednym z lepszych miejsc na zaprezentowanie swoich nowości muzycznych. News nie zmarnował tej szansy i oczywiście zaśpiewał swoje największe hity, które są już doskonale znane fanom disco polo.

Jednakże podczas koncertu miała miejsce premiera jego najnowszego utworu pod tytułem „W głowie zawroty”. Wokalista śpiewa otwarcie o uczuciach skierowanych do lubej, która pakuje walizki i chce znikać.

Piosenka mimo miłosnego wątku z niekoniecznie szczęśliwym przesłaniem, jest bardzo pozytywnie nastrajająca i jednocześnie nakłaniająca do działania, bo w końcu nadzieja umiera ostatnia.

Zobacz również: Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!

Podoba wam się taki mix od zespołu News?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość popularnego gwiazdora disco polo, z klubową manierą. Fanom ta propozycja się spodoba!
  2. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  3. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!
  4. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej