Reklama
Polecamy


Reklama

Formacja News w premierowym wydaniu! "W głowie zawroty" oczaruje całą Polskę?

2019-08-06T08:44:00+02:00 Formacja News w premierowym wydaniu! "W głowie zawroty" oczaruje całą Polskę? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/formacja-news-w-premierowym-wydaniu-w-glowie-zawroty-oczaruje-cala-polske-1564311830.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak się podoba premiera?

Reklama

Wokalista disco polo zaskoczył tym występem wszystkich fanów disco polo, którzy spotkali się na Mazurach. Jego nowość pod tytułem „W głowie zawroty” wywołała szał podczas koncertu w Olsztynie!

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Jeszcze nie tak dawno można było usłyszeć plotki na temat rzekomego planowania porzucenia muzyki dla boksu. Jednakże Marek Lemieszek nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Oczywiście artysta lubi dreszczyk emocji i skok adrenaliny, gdy jest na treningu i wchodzi na ring, ale bez wątpienia pierwsze skrzypce w jego życiu odgrywa muzyka.

Twórca hitu pod tytułem „Laleczka” rozwiał swoim występem na olsztyńskiej scenie wszelkie wątpliwości związane z rezygnacją z muzyki.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej jest jednym z lepszych miejsc na zaprezentowanie swoich nowości muzycznych. News nie zmarnował tej szansy i oczywiście zaśpiewał swoje największe hity, które są już doskonale znane fanom disco polo.

Jednakże podczas koncertu miała miejsce premiera jego najnowszego utworu pod tytułem „W głowie zawroty”. Wokalista śpiewa otwarcie o uczuciach skierowanych do lubej, która pakuje walizki i chce znikać.

Piosenka mimo miłosnego wątku z niekoniecznie szczęśliwym przesłaniem, jest bardzo pozytywnie nastrajająca i jednocześnie nakłaniająca do działania, bo w końcu nadzieja umiera ostatnia.

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Podoba wam się taki mix od zespołu News?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.