Reklama
Polecamy


Reklama

Formacja disco polo Classic zatrzęsła sceną podczas koncertu! To było nieziemskie wykonanie! VIDEO

2020-07-14T11:52:00+02:00 Formacja disco polo Classic zatrzęsła sceną podczas koncertu! To było nieziemskie wykonanie! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/classic-w-genialnym-wykonaniu-chcialbym-ci-powiedziec-1594201417.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/discoclassic
Reklama


Życie gwiazd

W ostatnim czasie ruszyła Wakacyjna Trasa Dwójki, która odbywa się oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności

Reklama

Cover lepszy od oryginału? Swoim wykonaniem z rep. Łukasha, panowie postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Fani mieli okazję usłyszeć piosenkę „Chciałbym Ci powiedzieć” w nowej wersji od zespołu Classic. Oceńcie sami, które wykonanie jest wam bliższe.

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Wszyscy czekali na ten moment, aż branża artystyczna zacznie być odmrażana. Zarówno fani stęsknili się za swoimi ulubionymi wykonawcami, jak i artyści za bezpośrednim kontaktem z odbiorcami. W ostatnim czasie ruszyła Wakacyjna Trasa Dwójki, która odbywa się oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

W minioną niedziele, 5 lipca na scenie Amfiteatru w Ostródzie pojawił się między innymi kultowy zespół Classic, którego liderem jest Robert Klatt i Mariusz Winnicki. Ku zaskoczeniu fanów, artyści przygotowali cover piosenki zatytułowanej „Chciałbym Ci powiedzieć” z repertuaru Łukasha. Fani byli bardzo pozytywnie zaskoczeni niespodzianką od grupy Classic. Trzeba przyznać, że wykonanie kultowego utworu wyszło artystom rewelacyjnie.

Przypomnijmy, że poza zespołem Classic, na ostródzkiej scenie pojawiła się także grupa Milano, Andre, Don Vasyl, Bayer Full, Golec uOrkiestra, Defis, Jorrgus, BajorekD, Exaited, Halina Mlynkowa, Aleksiej Jarowienko i Piersi. 

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.