2019-09-29T23:37:00+02:00 Formacja Camasutra wie czego chcą fani! Niezwykły koncert gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/formacja-camasutra-wie-czego-chca-fani-niezwykly-koncert-na-stadionie-narodowym-1569482061.jpg

Formacja Camasutra wie czego chcą fani! Niezwykły koncert gwiazdy disco polo!

Redakcja , 29 Wrzesień 2019  23:37
Formacja Camasutra wie czego chcą fani! Niezwykły koncert gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jak oceniacie występ zespołu Camasutra?

Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo wystąpiła podczas imprezy - Roztańczony PGE Narodowy. Męska część publiczności uległa urokowi Małgorzaty Grabdy (Główki).

Zobacz również: Wielkie zmiany w życiu Folk Lady! Gwiazda disco polo przekazała w sieci zaskakującą informację!

Zespół Camasutra od dobrych kilku lat wiedzie prym w świecie disco polo. W branży muzycznej nie brakuje uzdolnionych i pięknych artystek. Do tej grupy zdecydowanie zalicza się także wokalistka formacji Camasutra, Małgorzata Grabda (Główka).

Do największych przebojów zalicza się kawałki zatytułowane „Teraz i wciąż” , „Porwij mnie” , „Do nieba bram” i oczywiście „Jesteś ideałem”. Ci, którzy śledzą poczynania zespołu, to doskonale wiedzą, że przez ostatnie kilka lat, każda propozycja muzyczna od zespołu, natychmiast przeradza się w hit.

Trzeba przyznać, że Małgosia jest idolką wśród wielu Polaków. Nic w tym dziwnego. Piękna, zdolna i niezwykle utalentowana. Można rzec, że jest to połączenie idealne.

Podczas wydarzenia na Stadionie Narodowym Małgosia zaśpiewała jeden ze swoich większych hitów „Tego chcesz”. Nic dziwnego, że fani byli pod wrażeniem.

Zobacz również: Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Jak oceniacie występ zespołu Camasutra?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!
  2. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  3. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!
  4. Gorąca premiera od popularnego gwiazdora disco polo! Nóżka aż sama chodzi do hitu od Crump
  5. Szokujące zdjęcia Magdaleny Narożnej! Gwiazda disco polo pokazała się w samej bieliźnie!
  6. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami