Reklama


Reklama

Folk znowu zachwycił w disco polo. Tym razem potrójnie! Gorąca premiera od Folk Lady!

2020-07-07T17:01:00+02:00 Folk znowu zachwycił w disco polo. Tym razem potrójnie! Gorąca premiera od Folk Lady! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/folk-znowu-zachwycil-w-disco-polo-tym-razem-potrojnie-goraca-premiera-od-folk-lady-1594060609.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Twórcy wygenerowali przebój, który może przysporzyć wiele radości nie tylko im, ale przede wszystkim fanom skocznych melodii

Reklama

Folkowa maniera w disco polo zagościła na dobre. Kilka utworów, które zostały zrealizowane w disco-ludowym klimacie, osiągnęły status utworu nieśmiertelnego.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Taka droga tworzenia, zawsze prowadzi do wydania niezwykle tanecznego przeboju. Tego typu muzyka porywa do zabawy nawet największych przeciwników parkietowych pląsów. Tą obyczajową ścieżką poszedł zespół Folk Lady. Ten zespół, to nowy projekt muzyczny, realizowany przez Ewelinę Garzeł, wokalistkę z małopolski, która w ostatnich latach działała pod nazwą Black Lady.

Jesienią ubiegłego roku Ewelina oznajmiła, że rozstaje się z działalnością muzyczną. Jak widać pasja nie dała za wygraną. Twórcy wygenerowali przebój, który może przysporzyć wiele radości nie tylko im, ale przede wszystkim fanom skocznych melodii, niegdyś zwanych muzyką chodnikową.

Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, niezwykle przemyślany, kolorowy klip i tekst, który zapuszcza bardzo długie korzenie w głowie słuchacza, to cechy, które idealnie opisują produkcję pt. „Gdyby”. Piosenka swoją idealną charakterystyką, z pewnością zawalczy o miano hitu wakacji lub nawet najbliższych lat.

Cały projekt, to potrójne uderzenie Folkowego nurtu - ludowa specyfika piosenki, bardzo folkowa nazwa zespołu oraz Wydawnictwo Muzyczne Folk, pod którego skrzydłami wyrasta wielka gwiazda polskiej muzyki tanecznej. Z tego połączenia musiała wyjść produkcja doskonała.

A Wy słyszeliście już nowość od Folk Lady?

Zobacz również: Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!
  2. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  3. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.