Reklama


Reklama

Fisher feat Dj Combo w nowości pt. Jesteś na pierwszym miejscu! Ten utwór to hit?!

2020-03-05T11:45:00+01:00 Fisher feat Dj Combo w nowości pt. Jesteś na pierwszym miejscu! Ten utwór to hit?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/fisher-feat-dj-combo-jestes-na-pierwszym-miejscu-1583355165.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Lider i wokalista formacji disco polo nie pozostawia wątpliwości, iż jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu

Reklama

Piotr Stawowczyk na nowo podbije rynek disco polo? Lider i wokalista formacji Fisher nie pozostawia wątpliwości, iż jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. W branży muzyki tanecznej dawno nie było takiej ognistej premiery.

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Artysta w świecie disco polo dał się poznać szerszej publiczności z takich kawałków, jak „Czym jest miłość” , „Kiedyś razem” czy też „Potrzebuję Cię”. Niezaprzeczalną sławę przyniósł wokaliście także duet z zespołem Mejk. Ich wspólna piosenka pod tytułem „Bo to miłość” na dobre wpisała się w historie disco polo.

Kawałek w błyskawicznym tempie skradł serca Polaków i zawojował w rozgłośniach radiowych. Tym razem Piotr Stawowczyk uderzył w nieco inne klimaty. Jego nowość zatytułowana „Jesteś na pierwszym miejscu” jest od pierwszych brzmień bardzo klimatyczna. Melodia zachęca do tańca.

Motyw, jaki został poruszony w całości, to miłość i wspomnienie, nakłaniająca do powrotu w myślach do tamtego dnia, gdy serce zwariowało z radości.

Myślicie, że ta piosenka podbije klubowe parkiety i zawojuje na listach radiowych przebojów?

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.