Reklama
Polecamy


Reklama

Fenomen utworu grupy Extazy! Bije rekordy popularności

2017-01-11T15:26:42+01:00 Fenomen utworu grupy Extazy! Bije rekordy popularności https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Fenomen-utworu-grupy-Extazy-Bije-rekordy-popularności.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Produkcja grupy Extazy pt. „Mówiłaś kocham” premierowo została zaśpiewana podczas koncertu premier na Festiwalu w Ostródzie w 2016. Kilka dni po jednym z największych koncertów disco polo piosenka pojawiła się w serwisie YouTube.  ...

Reklama

Produkcja grupy Extazy pt. „Mówiłaś kocham” premierowo została zaśpiewana podczas koncertu premier na Festiwalu w Ostródzie w 2016. Kilka dni po jednym z największych koncertów disco polo piosenka pojawiła się w serwisie YouTube.

 

Nie był to jednak teledysk jak to zazwyczaj bywa w przypadku nowych utworów. Był to jedynie plik audio. Nikt chyba nie oczekiwał, że piosenka bez teledysku aż tak dobry wynik zrobi w serwisie YouTube. Od dnia wrzucenia go na serwis został odtworzony już ponad 5 milionów razy.

 

Jest to wspaniały wynik z którego Kamil i ekipa może być dumna. Życzymy kolejnych sukcesów.

 

Mówiłaś kocham
Mówiłaś że mnie chcesz
Mówiłaś
Ale z kim innym bawisz się
Wolności czuje
Wolności czuje smak
Ja nie chce ciebie
ja nie chce ciebie znać

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  2. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  3. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.