Reklama
Polecamy


Reklama

Fani disco polo zachwyceni! Grupa Classic z nowością!

2019-01-31T12:59:00+01:00 Fani disco polo zachwyceni! Grupa Classic z nowością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/fani-disco-polo-zachwyceni-grupa-classic-z-nowoscia-1548778892.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Classic
Reklama


Ogólna

Formacja Classic zawojuje branżę disco polo?!

Reklama

Formacja Classic to żywa legenda muzyki disco polo. Ich przeboje kocha miliony Polaków, a każdy nowy utwór pojawia się na szczycie list przebojów. Panowie w grudniu zaprezentowali teledysk do piosenki pt. "Umów się ze mną". Mimo, że od premiery minął nieco miesiąc zespół Classic nie próżnuje i szykuje nowy utwór.

Pracujemy nad nowa piosenką . Już niedługo efekt naszej pracy Classic jakiego jeszcze nie znacie . Odrobina cierpliwości - czytamy na profilu zespołu Classic.

To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów formacji Classic. W ostatnim czasie zespół postanowił być bardziej aktywny w mediach społecznościowych oraz w studiu.

Już niebawem efekty ich ciężkiej pracy, które mogą zaskoczyć wiele osób z branży disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.