Reklama
Polecamy


Reklama

Fani disco polo podbiją Ciechocinek?!

2019-07-19T19:26:00+02:00 Fani disco polo podbiją Ciechocinek?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/fani-disco-polo-podbija-ciechocinek-1561979800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wielkie wyróżnienie dla niewielu artystów ze świata disco polo. Zostali wybrani najlepsi z pośród najlepszych.

Reklama

Już niebawem odbędzie się wielkie święto muzyki romskiej. Don Vasyl i Burmistrz Miasta Ciechocinka, Leszek Dzierżewicz zapraszają na XXII międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów pod hasłem „Z muzyką do tańca i do różańca”.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Ciechocinek 2019. Na scenie wystąpią Cygańscy Książęta, Oskar, Princ, Dżiowani, Dżiulian, a także Dziani i Tsiaj Pharta, Darek Kordek, Elena Łukawska, Vasyl Junior, Elza, Mercedes, Tobi King i Vanessa, Sara Textiera, Miro Iło Balet, Kasa- Krzysztof Kasowski, Don Vasyl, Letisia, Kamilla, Teatr Roma, Balkan Express, Jan Bending, Mako Mamuko, Gipsy Ancia, Monika Bagarowa, Dusi Bend, Dawid Band, Monika Rigo, Romanca, Tsiaj Siła, Daniel, Andrzej Jagiełło, Bracia Milków, Sebi i Mersztajn Trio.

Nie byłoby w tym wydarzeniu nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, ze pośród romskich artystów znaleźli się przedstawiciele muzyki disco polo. Na jednej scenie wraz z wyżej wymienionymi gwiazdami muzyki romskiej, wystąpi Andre, który jest znany z przeboju „Ale Ale Aleksandra” i grupa M-Power, która rozkochała fanów swoim niebanalnym przebojem „Stało się”.

Festiwal odbędzie sie 19-20 lipca, na stadionie miejskim przy ulicy Tężniowej 6. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00!

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Będziecie wspierać Andre i M-Power?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.