Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Fani disco polo podbiją Ciechocinek?! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Fani disco polo podbiją Ciechocinek?!

2019-07-19T19:26:00+02:00 Fani disco polo podbiją Ciechocinek?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/fani-disco-polo-podbija-ciechocinek-1561979800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wielkie wyróżnienie dla niewielu artystów ze świata disco polo. Zostali wybrani najlepsi z pośród najlepszych.

Reklama

Już niebawem odbędzie się wielkie święto muzyki romskiej. Don Vasyl i Burmistrz Miasta Ciechocinka, Leszek Dzierżewicz zapraszają na XXII międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów pod hasłem „Z muzyką do tańca i do różańca”.

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Ciechocinek 2019. Na scenie wystąpią Cygańscy Książęta, Oskar, Princ, Dżiowani, Dżiulian, a także Dziani i Tsiaj Pharta, Darek Kordek, Elena Łukawska, Vasyl Junior, Elza, Mercedes, Tobi King i Vanessa, Sara Textiera, Miro Iło Balet, Kasa- Krzysztof Kasowski, Don Vasyl, Letisia, Kamilla, Teatr Roma, Balkan Express, Jan Bending, Mako Mamuko, Gipsy Ancia, Monika Bagarowa, Dusi Bend, Dawid Band, Monika Rigo, Romanca, Tsiaj Siła, Daniel, Andrzej Jagiełło, Bracia Milków, Sebi i Mersztajn Trio.

Nie byłoby w tym wydarzeniu nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, ze pośród romskich artystów znaleźli się przedstawiciele muzyki disco polo. Na jednej scenie wraz z wyżej wymienionymi gwiazdami muzyki romskiej, wystąpi Andre, który jest znany z przeboju „Ale Ale Aleksandra” i grupa M-Power, która rozkochała fanów swoim niebanalnym przebojem „Stało się”.

Festiwal odbędzie sie 19-20 lipca, na stadionie miejskim przy ulicy Tężniowej 6. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00!

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Będziecie wspierać Andre i M-Power?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.