Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2019-11-14T13:09:00+01:00 Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/wyspiewali-wielki-hit-gwiazdor-disco-polo-i-krol-muzyki-cyganskiej-1573578221.jpg
Reklama

Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej!

Redakcja , 14 Listopad 2019  13:09
Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

Reklama

Znam Andrzejka od dzieciństwa. Jako chłopiec często zaglądał do domu rodziców w Tczewie, by pobawić się z moimi siostrzeńcami – wspomina z uśmiechem Don Vasyl, podkreślając, że na Andrzeja Marcysiaka kontakt z romską kulturą miał duży wpływ.

Zobacz również: Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!

Chociaż narodowość ma polską, to jego serce jest cygańskie. A wygląd sprawia, że mógłby być jednym z nas – dodaje organizator 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku. Właśnie na tej imprezie Don Vasyl i piosenkarz mieli okazję po raz pierwszy wystąpić w duecie.

Zaśpiewali na scenie „Zabawę słowiańsko-cygańską”, która wypadła tak dobrze, że artyści postanowili wejść razem do studia i nagrać profesjonalną ścieżkę dźwiękową. Do współpracy zaprosili też Juniora i Elzę. Niedawno do tej piosenki powstał teledysk. Było barwnie i wesoło. – Przez cały dzień realizowaliśmy zdjęcia w Ciechocinku.

Miałem okazję spacerować przy tężniach i zobaczyć wnętrza Teatru Letniego – opowiada Marcysiak. Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

– Znów się okazało, że Polaków i Romów więcej łączy, niż dzieli. Wszyscy lubimy dobrze zjeść, pożartować i pośpiewać – mówi Andre, zaznaczając, że to nie koniec jego współpracy z romskimi piosenkarzami.

Zobacz również: Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?
  2. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  3. To co zrobił Marcin Miller BOYS przejdzie do historii! Gwiazdor wzruszył tym internautów!
  4. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej