2019-11-14T13:09:00+01:00 Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/wyspiewali-wielki-hit-gwiazdor-disco-polo-i-krol-muzyki-cyganskiej-1573578221.jpg

Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej!

Redakcja , 14 Listopad 2019  13:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

Reklama

Znam Andrzejka od dzieciństwa. Jako chłopiec często zaglądał do domu rodziców w Tczewie, by pobawić się z moimi siostrzeńcami – wspomina z uśmiechem Don Vasyl, podkreślając, że na Andrzeja Marcysiaka kontakt z romską kulturą miał duży wpływ.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!

Chociaż narodowość ma polską, to jego serce jest cygańskie. A wygląd sprawia, że mógłby być jednym z nas – dodaje organizator 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku. Właśnie na tej imprezie Don Vasyl i piosenkarz mieli okazję po raz pierwszy wystąpić w duecie.

Zaśpiewali na scenie „Zabawę słowiańsko-cygańską”, która wypadła tak dobrze, że artyści postanowili wejść razem do studia i nagrać profesjonalną ścieżkę dźwiękową. Do współpracy zaprosili też Juniora i Elzę. Niedawno do tej piosenki powstał teledysk. Było barwnie i wesoło. – Przez cały dzień realizowaliśmy zdjęcia w Ciechocinku.

Miałem okazję spacerować przy tężniach i zobaczyć wnętrza Teatru Letniego – opowiada Marcysiak. Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

– Znów się okazało, że Polaków i Romów więcej łączy, niż dzieli. Wszyscy lubimy dobrze zjeść, pożartować i pośpiewać – mówi Andre, zaznaczając, że to nie koniec jego współpracy z romskimi piosenkarzami.

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  3. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  4. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  5. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  6. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  7. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  8. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami