Reklama
Polecamy


Reklama

Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej!

2019-11-14T13:09:00+01:00 Łączy ich dużo więcej! Gwiazdor disco polo w zażyłości z królem muzyki cygańskiej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/wyspiewali-wielki-hit-gwiazdor-disco-polo-i-krol-muzyki-cyganskiej-1573578221.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

Reklama

Znam Andrzejka od dzieciństwa. Jako chłopiec często zaglądał do domu rodziców w Tczewie, by pobawić się z moimi siostrzeńcami – wspomina z uśmiechem Don Vasyl, podkreślając, że na Andrzeja Marcysiaka kontakt z romską kulturą miał duży wpływ.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!

Chociaż narodowość ma polską, to jego serce jest cygańskie. A wygląd sprawia, że mógłby być jednym z nas – dodaje organizator 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku. Właśnie na tej imprezie Don Vasyl i piosenkarz mieli okazję po raz pierwszy wystąpić w duecie.

Zaśpiewali na scenie „Zabawę słowiańsko-cygańską”, która wypadła tak dobrze, że artyści postanowili wejść razem do studia i nagrać profesjonalną ścieżkę dźwiękową. Do współpracy zaprosili też Juniora i Elzę. Niedawno do tej piosenki powstał teledysk. Było barwnie i wesoło. – Przez cały dzień realizowaliśmy zdjęcia w Ciechocinku.

Miałem okazję spacerować przy tężniach i zobaczyć wnętrza Teatru Letniego – opowiada Marcysiak. Po dniu pracy na planie gwiazdorzy i ekipa zorganizowali ognisko. Wieczorem, na kolacji, ugościł ich sam Don Vasyl.

– Znów się okazało, że Polaków i Romów więcej łączy, niż dzieli. Wszyscy lubimy dobrze zjeść, pożartować i pośpiewać – mówi Andre, zaznaczając, że to nie koniec jego współpracy z romskimi piosenkarzami.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.