2021-04-15T20:27:00+02:00 Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoni https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-pozuje-przed-obiektywem-bez-stanika-rozpieta-bluza-odslania-biustjpg.jpg

Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!

Redakcja , 15 Kwiecień 2021  20:27

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła  biust gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej

Odważna stylizacja gwiazdy disco polo! Nagie ramiona emanują seksapilem

Reklama

Fanom muzyki disco polo nigdy nie znudzi się widok pięknych ciał ulubionych Artystek. Każde kolejne opublikowane przez idolki zdjęcie cieszy jeszcze bardziej niż poprzednie! Nie lada gratką są takie fotki, na których gwiazda odsłania ciut więcej!

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Zespół Daj To Głośniej w świecie muzyki disco polo robi spektakularną karierę. Artyści non stop pracują nad utworami, które znajdą się na ich debiutanckiej płycie. Do życia został także powołany projekt „Emila”. Wokalistka zespołu pomimo ogromu pracy przy krążku chętnie bierze udział w sesjach fotograficznych, które potem fani mogą podziwiać z zapartym tchem. Jedna z ostatnich sesji jest bardzo wyjątkowa i na pewno zapadnie w pamięć wszystkim obserwatorom Artystki!

Emilia wzięła udział w bardzo odważnej sesji - ma na sobie różową bluzę zapinaną na zamek. Nie byłoby w tym nic gorącego, gdyby nie fakt, że bluza opuszczona jest na nagie ramiona i eksponuje biust Artystki. Wyjątkowe zdjęcia rozpalają zmysły jeszcze bardziej, bo jak można zauważyć, zamek w bluzie zasunięty jest tylko do połowy, dzięki czemu spod ubrania prześwituje biust Artystki!

Lubicie Emilię w takim wydaniu?

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (1).jpg_7..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (8).jpg_6..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (7).jpg_5..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (6).jpg_4..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (5).jpg_3..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (4).jpg_2..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (3).jpg_1..jpg
Plik Emilka - Daj to Głośniej - różowo (2).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Wróciłeś nad ranem
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  2. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  3. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  4. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  5. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  8. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami