Reklama
Polecamy


Reklama

Eksperyment muzyczny Zenona Martyniuka! Genialna produkcja króla disco polo!

2019-02-16T20:30:00+01:00 Eksperyment muzyczny Zenona Martyniuka! Genialna produkcja króla disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/eksperyment-muzyczny-zenona-martyniuka-genialna-produkcja-krola-disco-polo-1550330721.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Akcent Polska - FaceBook
Reklama


Ogólna

Nietypowa propozycja od Zenka Martyniuka

Reklama

Król muzyki disco polo, najpopularniejszy wokalista disco polo - Zenon Martyniuk wzbudza sporo emocjo. Fani muzyki disco polo cały czas śledzą co dzieje się u lidera zespołu Akcent. 

Zenek jest ostatnio dość aktywny w mediach społecznościowych. Nowy teledysk, zdjęcia oraz materiały archiwalne wrzucane w serwisie YouTube. 

Na oficjalnym kanale zespołu Akcent pojawiła się dość zaskakująca piosenka pt. "Jesteś moja".

Rok 1996 to okres eksperymentów muzycznych. Zespół podjął wtedy współpracę z Igorem Giro, czego rezultatem był niezwykły, zupełnie odmienny od typowych klimatów zespołu, album "Akcent Dance". Dwa utwory z tej płyty: "Daleko do gwiazd" i "Całuj mnie" doczekały się teledysków. Eksperyment, choć bardzo udany, okazał się być tylko jednorazowym. Igor Giro, który odpowiadał za aranżacje utworów i realizację materiału, a także wspierał wokalnie Mariusza Anikieja, który na tym albumie przejął funkcję pierwszego wokalisty. Nagrania zrealizowano w Studio Ramzes w Białymstoku.

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Koniecznie posłuchajcie całości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  3. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.