2024-04-30T15:05:00+02:00 Wielki przełom w karierze Edyty Folwarskiej! Znana celebrytka twarzą telewizji Polsat! To spełnienie Jej ma Edyta Folwarska zaskakuje nową rolą w serialu 'Gliniarze'. Razem z Moniką Miller zapewnią niezapomniane emocje. Sprawdź szczegóły https://disco-polo.info/uploads/news/edyta-folwarska-zaskakuje-nowa-rola-w-serialu-gliniarzejpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki przełom w karierze Edyty Folwarskiej! Znana celebrytka twarzą telewizji Polsat! To spełnienie Jej marzeń?!


Edyta Folwarska zaskakuje nową rolą w serialu 'Gliniarze'. Razem z Moniką Miller zapewnią niezapomniane emocje. Sprawdź szczegóły

Autor: Adam Begier, 30 Kwiecień 2024  15:05
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Wielki przełom w karierze Edyty Folwarskiej! Znana celebrytka twarzą telewizji Polsat! To spełnienie Jej marzeń?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
 2. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
 3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
Reklama

  Folwarska na nowej ścieżce kariery

  Wielu zna ją jako twarz Polo TV oraz autorkę poczytnych powieści. Teraz Edyta Folwarska, znana dziennikarka i prezenterka, stawia kroki na nowej drodze kariery. Choć od lat obecna w mediach, pierwszy raz zobaczymy ją w zupełnie innej roli, w popularnym serialu Polsatu. Co ciekawe, Edyta nie zamierza specjalnie przygotowywać się do tej roli. Jej doświadczenie w pracy przed kamerą ma być kluczowe w naturalnym wejściu w nową postać.

  Edyta Folwarska i Monika Miller razem na ekranie

  Zapowiedź wspólnego występu Edyty Folwarskiej z Moniką Miller, gwiazdą serialu "Gliniarze", wywołała spore zainteresowanie fanów obu pań. W ubiegłym roku obie artystki miały okazję współpracować w reality show, co tylko podsyciło chęć Edyty do dalszej współpracy. Jak się okazuje, marzenia się spełniają. Już niedługo Edyta dołączy do obsady "Gliniarzy", realizując swoje ogromne pragnienie. To, jak wyjdzie jej aktorski debiut, z pewnością będzie dużym wydarzeniem dla fanów serialu, jak i samej prezenterki.

  Edyta Folwarska, znana głównie z pracy w Polo TV oraz jako autorka kilku dobrze przyjętych książek, w nowej roli aktorskiej pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swojej karierze. O szczegółach kontraktu i przyszłych projektach Edyta opowiadała z entuzjazmem, podkreślając, jak wiele radości przynosi jej ten nowy rozdział. Fani Edyty i Moniki już nie mogą się doczekać premiery nowego sezonu "Gliniarzy", by zobaczyć, jak sprawdzi się na ekranie ich ulubienica.

  źródło: pomponik.pl

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
  2. Hubski zachwyca nowym utworem "Jak pojąć mam" – Zespół z Białegostoku wkracza na scenę disco polo
  3. Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!
  4. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!
  5. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  6. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  7. Mariusz Winnicki z zespołu Classic wziął ślub! Zobacz wzruszające video z jego występu dla żony! | VIDEO
  8. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie