2020-09-19T18:10:00+02:00 Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/pewna-siebie-gwiazda-disco-polo-bede-lepsza-od-blanki-lipinskiej-1600524769.jpg

Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Redakcja , 19 Wrzesień 2020  18:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/

Gwiazda disco polo umie walczyć o siebie i potrafi odpowiednio podkreślić swoją wartość Artystka przyznała,że będzie lepsza od Blanki Lipińskiej

Reklama

Cała branża disco polo, z pewnością zna najpopularniejszą blond piękność, prezenterkę telewizyjną, Edytę Folwarską! Mogliśmy podziwiać ją w wielu programach emitowanych na antenie Polo Tv oraz w trakcie prowadzenia największych muzycznych wydarzeń!

Zobacz również: Legendy muzyki disco polo z genialną produkcją! Diadem z wielkim jesiennym hit?!

Ogromne, konferansjerskie doświadczenie, postanowiła rozbudować o pisarstwo! Pierwsza powieść autorstwa Edyty pt. „Zbiór Miłości Niechcianych”, wyszła spod jej pióra pod koniec zeszłego roku. Najnowsza książka pt. „Wszyscy Moi Mężczyźni” miała premierę całkiem niedawno.

Gatunkowo, jej saga zbliżona jest do tematyki romansów drugiej, popularnej pisarki - Blanki Lipińskiej, której powieści sprzedały się już w setkach tysięcy egzemplarzy, a nawet doczekały się ekranizacji! W ostatnim wywiadzie, dla jednej ze stacji, zapytano Folwarską, czy chce być drugą Lipińską, opanowana idolka udzieliła błyskotliwej odpowiedzi:

„Nie chcę być kimś drugim...”, „..myślę, że będę lepsza..”! Z pewnością determinacja i pewność siebie, pomogła gwieździe dojść do miejsca, w którym się znajduje!

To wspaniałe, że Edyta umie walczyć o siebie i potrafi odpowiednio podkreślić swoją wartość, która jest bezsprzeczna! Trzymamy kciuki, by jej marzenia doczekały się realizacji i oczywiście zapraszamy do lektury obu dzieł artystki.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Aż kipi miłością! Popularna wokalistka disco polo zaskoczyła wszystkich premierową produkcją 'Budzi nas miłość'!
  2. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  3. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  4. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  5. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  6. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  7. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  8. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami