Reklama


Reklama

Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

2020-09-19T18:10:00+02:00 Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/pewna-siebie-gwiazda-disco-polo-bede-lepsza-od-blanki-lipinskiej-1600524769.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda disco polo umie walczyć o siebie i potrafi odpowiednio podkreślić swoją wartość Artystka przyznała,że będzie lepsza od Blanki Lipińskiej

Reklama

Cała branża disco polo, z pewnością zna najpopularniejszą blond piękność, prezenterkę telewizyjną, Edytę Folwarską! Mogliśmy podziwiać ją w wielu programach emitowanych na antenie Polo Tv oraz w trakcie prowadzenia największych muzycznych wydarzeń!

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!

Ogromne, konferansjerskie doświadczenie, postanowiła rozbudować o pisarstwo! Pierwsza powieść autorstwa Edyty pt. „Zbiór Miłości Niechcianych”, wyszła spod jej pióra pod koniec zeszłego roku. Najnowsza książka pt. „Wszyscy Moi Mężczyźni” miała premierę całkiem niedawno.

Gatunkowo, jej saga zbliżona jest do tematyki romansów drugiej, popularnej pisarki - Blanki Lipińskiej, której powieści sprzedały się już w setkach tysięcy egzemplarzy, a nawet doczekały się ekranizacji! W ostatnim wywiadzie, dla jednej ze stacji, zapytano Folwarską, czy chce być drugą Lipińską, opanowana idolka udzieliła błyskotliwej odpowiedzi:

„Nie chcę być kimś drugim...”, „..myślę, że będę lepsza..”! Z pewnością determinacja i pewność siebie, pomogła gwieździe dojść do miejsca, w którym się znajduje!

To wspaniałe, że Edyta umie walczyć o siebie i potrafi odpowiednio podkreślić swoją wartość, która jest bezsprzeczna! Trzymamy kciuki, by jej marzenia doczekały się realizacji i oczywiście zapraszamy do lektury obu dzieł artystki.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.