Reklama
Polecamy


Reklama

,,Dziś jest wesele” od zespołu Raz Dwa warte milion

2017-02-04T19:15:50+01:00 ,,Dziś jest wesele” od zespołu Raz Dwa warte milion https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Raz-Dwa-Dziś-jest-wesele.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Raz Dwa, który znacie z tanecznych utworów m.in. takich jak ,,Uśmiechnij się”, ,,Za każdy uśmiech”, czy ,,Dziś jest wesele” – ma powody do radości.   Ten ostatni, czyli teledysk do piosenki pt. ,,Dziś jest wesel...

Reklama

Zespół Raz Dwa, który znacie z tanecznych utworów m.in. takich jak ,,Uśmiechnij się”, ,,Za każdy uśmiech”, czy ,,Dziś jest wesele” – ma powody do radości.

 

Ten ostatni, czyli teledysk do piosenki pt. ,,Dziś jest wesele” pojawił się na oficjalnym kanale zespołu Raz Dwa w serwisie YouTube 20 listopada 2016 roku i właśnie teraz przekroczył magiczną liczbę wyświetleń – ponad milion.

 

Gratulujemy młodemu zespołowi i życzymy jeszcze większych sukcesów. Tymczasem przypominamy Wam klip i zapraszamy do obejrzenia.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!
  2. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.