Reklama
Polecamy


Reklama

Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość)

2020-03-12T07:45:00+01:00 Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość) https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/dziku-powiedz-mi-dziewczyno-nowosc-1583958529.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia

Reklama

Po niemałych zawirowaniach pojawiła się w końcu wyczekiwana nowość od zespołu Dziku!

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Piosenka została zatytułowana „Powiedz mi dziewczyno”. Zespół Dziku znacząco wyróżnia się na tle od pozostałych przedstawicieli disco polo. Wokalista grupy, Hubert Dzikołowski podchodzi bardzo poważnie do muzyki, co można dostrzec po jego twórczości, która ma bardzo ambitny przekaz.

Do jego najbardziej chwytliwych kawałków można zaliczyć między innymi „Cofnąć czas” , „Przez jedno spojrzenie” , „Masz w sobie to coś”. Hubert Dzikołowski zachowuje styl disco polo i jednocześnie udowadnia swoją twórczością, że muzyka taneczna wcale nie musi być utożsamiana z kiczem i może nieść ze sobą głębszy przekaz.

Oczywiście Hubert podchodzi do wszystkiego z rezerwą, ale patrząc na nowość pod tytułem „Powiedz mi dziewczyno” można śmiało powiedzieć, że artysta mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia.

Myślicie, że formacji Dziku z tą piosenką uda się wskoczyć na listy największych radiowych przebojów i tym samym podbić klubowe parkiety? Z pewnością zweryfikują to niezawodni fani. Może Dziku zdecyduje się nakręcić teledysk do tego utworu.

Chcielibyście?

Zobacz również: PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!
  2. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  3. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.