2020-03-12T07:45:00+01:00 Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość) https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/dziku-powiedz-mi-dziewczyno-nowosc-1583958529.jpg

Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość)

Redakcja , 12 Marzec 2020  07:45
Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość)
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wokalista disco polo mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Po niemałych zawirowaniach pojawiła się w końcu wyczekiwana nowość od zespołu Dziku!

Zobacz również: Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!

Piosenka została zatytułowana „Powiedz mi dziewczyno”. Zespół Dziku znacząco wyróżnia się na tle od pozostałych przedstawicieli disco polo. Wokalista grupy, Hubert Dzikołowski podchodzi bardzo poważnie do muzyki, co można dostrzec po jego twórczości, która ma bardzo ambitny przekaz.

Do jego najbardziej chwytliwych kawałków można zaliczyć między innymi „Cofnąć czas” , „Przez jedno spojrzenie” , „Masz w sobie to coś”. Hubert Dzikołowski zachowuje styl disco polo i jednocześnie udowadnia swoją twórczością, że muzyka taneczna wcale nie musi być utożsamiana z kiczem i może nieść ze sobą głębszy przekaz.

Oczywiście Hubert podchodzi do wszystkiego z rezerwą, ale patrząc na nowość pod tytułem „Powiedz mi dziewczyno” można śmiało powiedzieć, że artysta mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia.

Myślicie, że formacji Dziku z tą piosenką uda się wskoczyć na listy największych radiowych przebojów i tym samym podbić klubowe parkiety? Z pewnością zweryfikują to niezawodni fani. Może Dziku zdecyduje się nakręcić teledysk do tego utworu.

Chcielibyście?

Zobacz również: Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowa nagroda w rękach popularnego gwiazdora disco polo 'To nasz wspólny sukces'
  2. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  3. Wygląda jak milion dolarów?! Urocza gwiazda disco polo zachwyca fanów jesienną stylizacją!
  4. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  5. Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!
  6. Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!
  7. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  8. Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami