Reklama


Reklama

Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość)

2020-03-12T07:45:00+01:00 Dziku udowodnił, że Disco Polo wcale nie musi być utożsamiane z kiczem! Powiedz mi dziewczyno (Nowość) https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/dziku-powiedz-mi-dziewczyno-nowosc-1583958529.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia

Reklama

Po niemałych zawirowaniach pojawiła się w końcu wyczekiwana nowość od zespołu Dziku!

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Piosenka została zatytułowana „Powiedz mi dziewczyno”. Zespół Dziku znacząco wyróżnia się na tle od pozostałych przedstawicieli disco polo. Wokalista grupy, Hubert Dzikołowski podchodzi bardzo poważnie do muzyki, co można dostrzec po jego twórczości, która ma bardzo ambitny przekaz.

Do jego najbardziej chwytliwych kawałków można zaliczyć między innymi „Cofnąć czas” , „Przez jedno spojrzenie” , „Masz w sobie to coś”. Hubert Dzikołowski zachowuje styl disco polo i jednocześnie udowadnia swoją twórczością, że muzyka taneczna wcale nie musi być utożsamiana z kiczem i może nieść ze sobą głębszy przekaz.

Oczywiście Hubert podchodzi do wszystkiego z rezerwą, ale patrząc na nowość pod tytułem „Powiedz mi dziewczyno” można śmiało powiedzieć, że artysta mimo młodego wieku, ma bardzo dojrzałe podejście do życia.

Myślicie, że formacji Dziku z tą piosenką uda się wskoczyć na listy największych radiowych przebojów i tym samym podbić klubowe parkiety? Z pewnością zweryfikują to niezawodni fani. Może Dziku zdecyduje się nakręcić teledysk do tego utworu.

Chcielibyście?

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!
  2. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.