Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-03T18:15:00+01:00 Dzięki tej piosence Marcin Miller BOYS zyskał popularność?! Posłuchajcie przebój w nowej wersji! Jest le https://disco-polo.info/uploads/news/przeboj-disco-polo-z-lat-90-tych-zyskal-nowe-zycie-co-za-produkcjajpg.jpg
Reklama

Dzięki tej piosence Marcin Miller BOYS zyskał popularność?! Posłuchajcie przebój w nowej wersji! Jest lepsza od oryginału?!

Redakcja , 03 Luty 2021  18:15
Dzięki tej piosence Marcin Miller BOYS zyskał popularność?! Posłuchajcie przebój w nowej wersji! Jest lepsza od oryginału?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Utwór zyskał nowoczesne brzmienie i jest spora szansa, że w nowej odsłonie zagości w sercach słuchaczy na długi czas. W typowej tanecznej charakterystyce, zgodnie z nazwą artysty pojawił się klimat techno.

Reklama

Hity disco polo z lat 90-tych, odcisnęły solidne piętno na całej branży. Charakterystyczna maniera z końca XX wieku, do dziś pojawia się w muzycznych produkcjach. To właśnie twórczość tamtych czasów zaprowadziła muzykę taneczną na wyżyny popularności i uwielbienia słuchaczy. Kompozytorzy i Dj’e, w dalszym ciągu nie zapominają o hitach sprzed lat. Dziś stają się one kręgosłupem wielu znakomitych remixów, a kolejny właśnie trafił do internetowej otchłani. 

Zobacz również: Pojawiły się przecieki z backstage’u! Gwiazdy disco polo nie mogły odrzucić tej oferty?!

Wszyscy doskonale pamiętają wielki przebój zespołu Boys pt. „Agnieszka”. To jeden z tych kawałków, dzięki którym wielki mistrz - Marcin Miller, wdrapał się na najwyższe partie discopolowej góry.  Utwór zyskał nowoczesne brzmienie i jest spora szansa, że w nowej odsłonie zagości w sercach słuchaczy na długi czas. 

W typowej tanecznej charakterystyce, zgodnie z nazwą artysty pojawił się klimat techno. To rzuca całkiem nowe spojrzenie na wielki hit wszech czasów.

Wraz z udostępnieniem nowości, w głowach słuchaczy pojawiło się mnóstwo  wspomnień, za którymi stoi cała twórczość nieśmiertelnej grupy Boys z niezwykle zdolnym Marcinem na czele.

Posłuchajcie koniecznie tego remixu!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził tajemnicze plany na najbliższą przyszłość! Fani w wielkim zniecierpliwieniu!

Reklama
Zobacz teledysk: BOYS - Agnieszka (Crazy Techno Remix 98)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealna próba podbicia rynku disco polo?! Nogi rwą się do tańca.
  2. Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?
  3. Na taką wersję przeboju disco polo czekaliście! Artyści stworzyli prawdziwą perełkę!
  4. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej