2017-09-11T15:35:00+02:00 Drugie urodziny zespołu Dziku https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/drugie-urodziny-zespolu-dziku-1505138434.jpg

Drugie urodziny zespołu Dziku

Redakcja , 11 Wrzesień 2017  15:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Drugie urodziny zespołu Dziku
Źródło zdjęć: materiał prasowy

8 września to niezwykły dzień dla zespołu Dziku . Formacja tego dnia obchodziła swoje drugie urodziny i tym samym dwa lata działalności artystycznej.

Reklama

Zespół Dziku znany jest z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy „Chce się żyć”. Wzrost popularności zawdzięczają programowi DiscoStar, w którym zaszli do półfinału.

We wrześniu tego roku grupa obchodzi swoje drugie urodziny czyli dwa lata działalności na rynku disco polo i dance. Od początku istnienia zespołu liderem, wokalistą, a także autorem utworów jest Hubert Dzikołowski. Pozostały skład zespołu ulega zmianie gdyż Hubert jest otwarty na różne propozycje. Hubert ma na swoim koncie wiele sukcesów – oprócz półfinału programu DiscoStar to także finał Ogólnopolskiej Trasy Koncertowej DISCOpolowanie a także wiele nagród i wyróżnień otrzymanych podczas festiwali muzycznych w całej Polsce.

Obecnie Dziku pracuje nad swoją najnowszą produkcją, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  2. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  4. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  5. Nowa wersja wielkiego hitu Arka Kopaczewskiego podbija internet! Fani disco polo zachwyceni nowością!
  6. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  7. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  8. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami