2023-03-23T16:52:00+01:00 Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie s Czy słynny muzyk disco polo będzie musiał ratować swojego syna przed więzieniem? Sprawa zniesławienia i znieważenia sędziego budzi duże emocje. Przeczytaj o dramacie wśr https://disco-polo.info/uploads/news/dramat-wsrod-celebrytow-syn-znanego-muzyka-disco-polo-oskarzony-o-zniewazenie-sedziego---czy-zostanie-skazanyjpg.jpg Disco-Polo.info

Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie skazany


Czy słynny muzyk disco polo będzie musiał ratować swojego syna przed więzieniem? Sprawa zniesławienia i znieważenia sędziego budzi duże emocje. Przeczytaj o dramacie wśród celebrytów i dowiedz się, czy syn sławnego muzyka odpowie za swoje wulgarne wpisy na Instagramie.

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2023  16:52
Źródło zdjęć: Zdjęcie ilustracyjne
Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie skazany
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
 2. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
 3. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!
Reklama

  Sąd w Zambrowie nie miał dzisiaj wystarczającej liczby obrońców, by przeprowadzić proces karny Daniela M. - syna znanego wykonawcy disco polo, który jest oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędziego białostockiego sądu okręgowego. Jednak sprawa ta jest bardzo poważna i może przynieść konsekwencje dla młodego mężczyzny.

  Historia oskarżenia

  Daniel M. został oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędziego białostockiego sądu okręgowego. Wszystko zaczęło się po tym, jak sąd wydał wyrok skazujący na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, 10 tys. zł grzywny oraz 6-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Była to kara dla 33-latka, który naruszył sądowy zakaz kierowania pojazdami.

  Wkrótce po ogłoszeniu wyroku, na koncie skazanego mężczyzny w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, w których komentowano nie tylko wyrok, ale również znalazły się tam wulgarne treści pod adresem sędziego, który w drugiej instancji utrzymał orzeczenie skazujące.

  Oskarżenie i zarzuty

  Po tym, jak wpisy Daniela M. zostały opublikowane w grudniu 2021 roku, białostocka prokuratura rejonowa zainteresowała się tą sprawą. Ostatecznie jednak zebrane materiały zostały przekazane do Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, która wyznaczyła Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej do podjęcia decyzji, czy są podstawy do wszczęcia postępowania.

  W wyniku przeprowadzonych badań, Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej wszczęła dochodzenie w sprawie zniesławienia i znieważenia za pośrednictwem „środków masowego komunikowania się". Daniel M. został postawiony zarzuty za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.Oskarżony nie przyznał się do zarzutów i przyjętej kwalifikacji prawnej, a grozi mu do roku więzienia.

  Przebieg procesu

  Sprawa trafiła najpierw do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej, a stamtąd do rejonowego w Białymstoku jako właściwego miejscowo. Jednak wszyscy sędziowie wyłączyli się od rozpoznania sprawy, ponieważ znają sędziego 

  Na skutek wyłączenia się sędziów od rozpoznania sprawy, akta trafiły do Sądu Rejonowego w Zambrowie. Na wyznaczonej na czwartek rozprawie oskarżony stawił się z jednym z dwójki obrońców. Jednak drugi z adwokatów zawiadomił sąd o usprawiedliwionej nieobecności i poprosił o odroczenie, a oskarżony - w tej sytuacji - nie zgodził się na rozpoczęcie w czwartek procesu.

  Ponieważ sprawa dotyczyła pomówienia i znieważenia, z zasady rozprawa jest niejawna, jednak proces mógłby odbyć się jawnie na wniosek pokrzywdzonego. W tym przypadku sędzia, którą dotyczyły wpisy w mediach społecznościowych, zgodziła się na jawność rozprawy. Wniosek o utajnienie procesu złożył co prawda obrońca, powołując się na interes prywatny rodziny oskarżonego, jednak sąd go nie uwzględnił.

  W związku z nieobecnością drugiego z obrońców, proces został odroczony do maja, a oskarżony pozostaje w oczekiwaniu na decyzję sądu. Oskarżenie o zniesławienie i znieważenie sędziego to bardzo poważne zarzuty, a grożąca mu kara do roku więzienia może mieć poważne konsekwencje dla jego przyszłości.

  Sprawa Daniela M. - syna znanego wykonawcy disco polo - oskarżonego o zniesławienie i znieważenie sędziego, to kolejny przykład nieodpowiedzialnego zachowania w mediach społecznościowych. Wulgarne i obelżywe wpisy w internecie nie tylko szkodzą osobom, które są ich celem, ale również mogą przynieść poważne konsekwencje prawne.

  W przypadku oskarżonego grozi mu kara do roku więzienia za pomówienie i znieważenie sędziego za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram. Ostatecznie, to sąd będzie musiał podjąć decyzję w tej sprawie i ustalić, czy oskarżony jest winny zarzucanych mu czynów.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
  2. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  3. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
  4. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
  5. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
  6. "Zasada Przyciągania" zespołu Megam w nowej klubowej wersji! Ten hit disco polo podbije listy przebojów?!
  7. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
  8. Wyjątkowy moment na Koncercie Playboys! Antoś Skradł Serca Publiczności Co za odwaga! Zobaczcie FILM

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie