Reklama

2023-03-23T16:52:00+01:00 Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie s Czy słynny muzyk disco polo będzie musiał ratować swojego syna przed więzieniem? Sprawa zniesławienia i znieważenia sędziego budzi duże emocje. Przeczytaj o dramacie wśr https://disco-polo.info/uploads/news/dramat-wsrod-celebrytow-syn-znanego-muzyka-disco-polo-oskarzony-o-zniewazenie-sedziego---czy-zostanie-skazanyjpg.jpg

Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie skazany

Autor: Adam Begier , 23 Marzec 2023  16:52
Dramat wśród celebrytów! Syn znanego muzyka disco polo oskarżony o znieważenie sędziego - czy zostanie skazany
Źródło zdjęć: Zdjęcie ilustracyjne
Reklama

Czy słynny muzyk disco polo będzie musiał ratować swojego syna przed więzieniem? Sprawa zniesławienia i znieważenia sędziego budzi duże emocje. Przeczytaj o dramacie wśród celebrytów i dowiedz się, czy syn sławnego muzyka odpowie za swoje wulgarne wpisy na Instagramie.

Reklama

Sąd w Zambrowie nie miał dzisiaj wystarczającej liczby obrońców, by przeprowadzić proces karny Daniela M. - syna znanego wykonawcy disco polo, który jest oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędziego białostockiego sądu okręgowego. Jednak sprawa ta jest bardzo poważna i może przynieść konsekwencje dla młodego mężczyzny.

Historia oskarżenia

Daniel M. został oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędziego białostockiego sądu okręgowego. Wszystko zaczęło się po tym, jak sąd wydał wyrok skazujący na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, 10 tys. zł grzywny oraz 6-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Była to kara dla 33-latka, który naruszył sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Wkrótce po ogłoszeniu wyroku, na koncie skazanego mężczyzny w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, w których komentowano nie tylko wyrok, ale również znalazły się tam wulgarne treści pod adresem sędziego, który w drugiej instancji utrzymał orzeczenie skazujące.

Oskarżenie i zarzuty

Po tym, jak wpisy Daniela M. zostały opublikowane w grudniu 2021 roku, białostocka prokuratura rejonowa zainteresowała się tą sprawą. Ostatecznie jednak zebrane materiały zostały przekazane do Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, która wyznaczyła Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej do podjęcia decyzji, czy są podstawy do wszczęcia postępowania.

W wyniku przeprowadzonych badań, Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej wszczęła dochodzenie w sprawie zniesławienia i znieważenia za pośrednictwem „środków masowego komunikowania się". Daniel M. został postawiony zarzuty za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.Oskarżony nie przyznał się do zarzutów i przyjętej kwalifikacji prawnej, a grozi mu do roku więzienia.

Przebieg procesu

Sprawa trafiła najpierw do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej, a stamtąd do rejonowego w Białymstoku jako właściwego miejscowo. Jednak wszyscy sędziowie wyłączyli się od rozpoznania sprawy, ponieważ znają sędziego 

Na skutek wyłączenia się sędziów od rozpoznania sprawy, akta trafiły do Sądu Rejonowego w Zambrowie. Na wyznaczonej na czwartek rozprawie oskarżony stawił się z jednym z dwójki obrońców. Jednak drugi z adwokatów zawiadomił sąd o usprawiedliwionej nieobecności i poprosił o odroczenie, a oskarżony - w tej sytuacji - nie zgodził się na rozpoczęcie w czwartek procesu.

Ponieważ sprawa dotyczyła pomówienia i znieważenia, z zasady rozprawa jest niejawna, jednak proces mógłby odbyć się jawnie na wniosek pokrzywdzonego. W tym przypadku sędzia, którą dotyczyły wpisy w mediach społecznościowych, zgodziła się na jawność rozprawy. Wniosek o utajnienie procesu złożył co prawda obrońca, powołując się na interes prywatny rodziny oskarżonego, jednak sąd go nie uwzględnił.

W związku z nieobecnością drugiego z obrońców, proces został odroczony do maja, a oskarżony pozostaje w oczekiwaniu na decyzję sądu. Oskarżenie o zniesławienie i znieważenie sędziego to bardzo poważne zarzuty, a grożąca mu kara do roku więzienia może mieć poważne konsekwencje dla jego przyszłości.

Sprawa Daniela M. - syna znanego wykonawcy disco polo - oskarżonego o zniesławienie i znieważenie sędziego, to kolejny przykład nieodpowiedzialnego zachowania w mediach społecznościowych. Wulgarne i obelżywe wpisy w internecie nie tylko szkodzą osobom, które są ich celem, ale również mogą przynieść poważne konsekwencje prawne.

W przypadku oskarżonego grozi mu kara do roku więzienia za pomówienie i znieważenie sędziego za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram. Ostatecznie, to sąd będzie musiał podjąć decyzję w tej sprawie i ustalić, czy oskarżony jest winny zarzucanych mu czynów.


Polecamy
Freaky Boys - Czy Pamiętasz Mnie

MARIO BISCHIN - BELLA CIAO

EXCLUSIV BOYS - TRON

Biżutera Breeli.plPrzeczytaj również:
  1. Z ostatniej chwili! Wokalistka disco polo Roxaok zasłabła na lotnisku - Zespół Menelaos w akcji ratunkowej!
  2. MEGA premiera! Valdi - Loca! Czy to przebój lata w disco polo?
  3. Dni Bełchatowa 2023: Rap, Rock i Zaskakujący Powrót Disco Polo! Wystąpią Classic i Piękni i Młodzi
  4. DiDżej Mietek powraca na scenę z hitem "Chodźmy stąd" - energia disco polo nie zna granic!
  5. Zespół disco polo - Energy Girls w tarapatach finansowych?! Zobacz, co zrobili komornikowi!
  6. Andrzej Marcysiak Andre - poznaj gwiazdę disco polo! Wiek, żona, dzieci, mega hity
  7. Czy rozwódka może przyjąć Komunię świętą?
  8. "Madagaskar" - Nowe brzmienie i klubowe wibracje: MiłyPan i Defis w udanej kooperacji
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA