2021-06-20T10:42:00+02:00 Dramat w rodzinie! Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-ratuje-zycie-dziecka-to-czlowiek-o-wielkim-sercujpg.jpg

Dramat w rodzinie! Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka!

Redakcja , 20 Czerwiec 2021  10:42
Dramat w rodzinie! Gwiazdor disco polo walczy o życie dziecka!
Źródło zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Sytuacja jest bardzo poważna! Gwiazdor disco polo włączył się w walkę o życie dziecka

Reklama

Artysta disco polo wziął sprawy w swoje ręce!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany do szaleństwa?! Jego muzyczna premiera chwyta za serce!

Artyści disco polo niejednokrotnie udowodnili, że w trudnych chwilach można na nich liczyć. Wielu gwiazdorów regularnie bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, które mają na celu ratowanie ludzkiego życia. Andre to popularny wokalista disco polo, który do serc fanów trafił takimi przebojami jak “Ale Ale Aleksandra”, “Tylko z Tobą”, czy “Kasiu Kasieńko”.

8 MILIONÓW ZŁOTYCH NA URATOWANIE DZIECKA

Gwiazdor disco polo jest niezwykle wrażliwym człowiekiem. Andre wprost nie potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy! Zwłaszcza, gdy cierpienie dotyczy dzieci. Wtedy mobilizacja jest podwójna!

Oliwka to urocza roczna dziewczynka, która już od urodzenia zmagać się musi z niezwykle podstępną chorobą, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni - SMA. Jej rodzice dwoją się i troją, żeby uzbierać pieniądze na jej leczenie. Kwota, którą muszą zebrać jest niebagatelna! To 8 milionów złotych!

Reklama

GWIAZDOR DISCO POLO WŁĄCZYŁ SIĘ W WALKĘ O ŻYCIE OLIWKI

Na szczęście większa część tej sumy jest już na koncie małej Oliwki. Do zakończenia zbiórki pozostało już naprawdę tak niewiele! Kiedy wydawało się, że sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna, z pomocą przyszedł popularny gwiazdor disco polo! Andre od razu wziął sprawy w swoje ręce!

Fani uwielbianego wokalisty mogą być z niego dumni! Andre przekazał na aukcję kilka swoich najnowszych płyt z autografem! Pieniądze z licytacji krążka “Żona i mąż” przeznaczone zostaną na leczenie Oliwki! Nie ma przecież czasu do stracenia, trzeba ratować chore dziecko! - więcej informacji tutaj.

Niezwykły gest Andre wzruszył jego fanów. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że gwiazdor disco polo to człowiek o wielkim sercu

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany do szaleństwa?! Jego muzyczna premiera chwyta za serce!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE & CHILLI - CZY KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  2. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
  3. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  4. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  5. Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności!
  6. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami