Reklama


Reklama

Dramat Kajry i Sławomira?! Tego gwiazdy się nie spodziewały!

2018-11-21T07:54:00+01:00 Dramat Kajry i Sławomira?! Tego gwiazdy się nie spodziewały! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/dramat-kajry-i-slawomira-tego-gwiazdy-sie-niespodziewany-1542751183.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Para rozumie się w pół słowa, ale jej uczucie zostanie wystawione na... próbę.

Reklama

Są jednym z najbardziej dobranych i szczęśliwych małżeństw w polskim show- -biznesie. A po sukcesie piosenki „Miłość w Zakopanem” jeszcze więcej czasu spędzają razem także na scenie. – Ona jest moją muzą – mówi o żonie Sławomir Zapała. Magdalena „Kajra” Kajrowicz z kolei żartuje: „On poprawia mi humor, bo jestem osobą, która się w ogóle nie uśmiecha. No i najważniejsze – robi przelewy”. Para rozumie się w pół słowa, ale jej uczucie zostanie wystawione na... próbę.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!

Kilkadziesiąt lat w cztery godziny

Po sukcesie pierwszej polskiej edycji „The Story Of My Life. Historia naszego życia”, gdzie podróż do przyszłości odbył m.in. Radek Liszewski z żoną, nagrano kolejne odcinki programu. Już 30 listopada w ostatnim z nich zobaczymy Sławomira i „Kajrę”. Małżonkowie opowiedzą o swojej miłości na różnych etapach życia, a przede wszystkim będą mogli zobaczyć siebie za 30 i 60 lat. Wcześniej poddani zostaną charakteryzacji, która trwa ponad cztery godziny i dostarcza uczestnikom wielu wzruszeń. Czy Sławomir też uroni łzę na widok żony w siwych włosach?

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  2. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  3. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.