Reklama
Polecamy


Reklama

Dj Camasutry zajęty! Mateusz w związku! Fanki rozczarowane

2018-03-17T17:10:00+01:00 Dj Camasutry zajęty! Mateusz w związku! Fanki rozczarowane https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/dj-camasutry-zajety-mateusz-w-zwiazku-fanki-rozczarowane-1521303154.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Sympatyczny Dj, który umila koncerty zespołu Camasutra jest w związku!

Reklama

Mateusz Sieczkowski to członek zespołu Camastura. To on stoi za konsolą podczas popisów wokalnych i tanecznych dziewczyn. Mateusz to bardzo sympatyczna postać, zawsze uśmiechnięta i radosna Dodatkowo jego bardzo fajny styl prowadzenia imprezy oraz aparycja powoduje, że Dj ma wielkie powodzenie wśród fanek.

Niestety dla dziewczyn, które miały "chrapkę" na Mateusza mamy złą wiadomość. Od dziś oficjalnie Dj jest już zajęty. W serwisie społecznościowym pojawiła się informacja, że Mateusz jest w związku z Pauliną Gocalińską.

Nasza redakcja trzyma kciuki za Pauliną i Mateusza, a fankom pozostanie wzdychanie na koncertach do sympatycznego DJ'a.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.