Reklama


Reklama

Discopolowa rewolucja! Gwiazdy TikToka w produkcji o TikToku. Po raz pierwszy w historii!

2019-10-23T17:35:00+02:00 Discopolowa rewolucja! Gwiazdy TikToka w produkcji o TikToku. Po raz pierwszy w historii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/discopolowa-rewolucja-gwiazdy-tiktoka-w-produkcji-o-tiktoku-po-raz-pierwszy-w-historii-1571674306.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / prywatne archiwum Kamil Kossakowski
Reklama


Życie gwiazd

Stało się! Gwiazdy TikToka wzięły udział w nagraniach do produkcji o TikToku. Jej realizacji podjął się znany artysta disco polo

Reklama

Po długich zapowiedziach nadszedł czas na realizację nowej produkcji! W końcu po pracowitym sezonie zrealizowano teledysk do piosenki o TikToku!

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

DISCOPOLOWA REWOLUCJA? GWIAZDY TIKTOKA W PRODUKCJI O TIKTOKU!

Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów disco polo oraz aplikacji Tik Tok. Kamil Kossakowski - lider discopolowej grupy Discoboys stworzył produkcję o Tik Toku! Jej tytuł to "Sypią się serca" 

- utwór powstał m.in. z myślą o tej aplikacji, po raz pierwszy ktoś stworzył utwór o Tiktoku. Tym utworem chcemy skraść serca tych najmłodszych fanów - przyznał w rozmowie z naszą redakcją wokalista i lider formacji Discoboys, który do utwóru zrealizował również klip!

W teledysku wystąpili bliscy znajomi Kamila, którzy biją rekordy popularności na aplikacji tiktok - mianowicie Paulina Paola, która ma blisko 2 miliony fanów, Izabela Zabielska (800k) oraz znany już wielu fanom disco polo Sebastian Kowalczyk mający na swoim koncie około miliona fanów.

Realizacją teledysku zajęła się jedna z obecnie najpopularniejszych ekip - Allinteractive films. To właśnie spod ich skrzydeł wyszło wiele wiodących w branży prym klipów disco polo. Zdjęcia odbyły się na początku września na terenie Warszawy.

- Jest to klip w stylu amerykańskim inspiracje zaczerpnęliśmy z filmu step up gdzie tiktokerzy mogli wyrażać siebie przy barwnych kontenerach - dodał Kamil Kossakowski. Czy ta produkcja okaże się wielkim hitem? Skradnie serca wielu sympatyków disco polo i aplikacji TikTok? Premiera niebawem na łamach nasze serwisu disco-polo.info

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  2. Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"
  3. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.