Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-07-05T18:47:00+02:00 Discoboys & DISCOBEAT - Z Tobą żyć się chce | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/discoboys-discobeat-z-toba-zyc-sie-chce-video-premiera-1499269647.jpg
Reklama

Discoboys & DISCOBEAT - Z Tobą żyć się chce | Video | PREMIERA

Redakcja , 05 Lipiec 2017  18:47
Discoboys & DISCOBEAT - Z Tobą żyć się chce | Video | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Discoboys
Reklama

Teledysk nagrany w Grodzisku Mazowieckim zrobi furorę w branży disco polo? Panowie poszli na całość i połączyli ze sobą wszystko co najlepsze!

Reklama

Kamil, Patryk i Jakub poszaleli! 

Nie spoczywając na laurach i dotychczasowych osiągnięciach grupa zrealizowała swoją kolejną, tegoroczną produkcję, w której połączyli wszystko co najlepsze! 

Wpadający w ucho tekst, chwytliwa melodia, letnia sceneria i piękna kobieta, która niczym zakazany owoc smakuje najbardziej.

Praca nad teledyskiem pochłonęła Nam trochę czasu, z racji tego iż jest to produkt brandowany, jak mogli już niektórzy zobaczyć, marką DISCOBEATvideos. Tak, od tego momentu można u Mnie zamówić produkcję utworu, ale również teledysku. Pracę rozłożyliśmy na parę dni, w każdym dniu robiliśmy coś innego, nagrywanie materiału trwało dwa dni - przyznał nam Jakub Stępień odgrywający rolę głównego bohatera

Jak już wspomnieliśmy na samym wstępie całość została nagrana w Grodzisku Mazowieckim i opowiada o pewnych zawirowaniach, które jak to w życiu bywa potrafią dać się nam we znaki. Tym bardziej, gdy jeden z partnerów nieoczekiwanie postępuje w sposób dla nas niezrozumiały. 

Utwór opowiada o miłości. Takiej, jaką doznaje każdy z Nas. Spotyka się dwoje młodych ludzi, zakochują się w Sobie, lecz żadne z dwojga nie ma złotego środka na miłość. Popełniają błędy, zaczynają się gierki. Chłopak za bardzo okazuje Swoje zaangażowanie, dziewczyna odbiera to jako atak i ucieka.

Historia jakby życiem pisana? I takie są najlepsze, chociażby z tego względu że wielu słuchaczy, odbiorców może się z taką produkcją utożsamić. Co więcej - wysłać swojemu obiektowi westchnień, bądź samemu wyciągnąć z niej wnioski, tym bardziej, że druga zwrotka nabiera tempa i następuje zwrot akcji.

W drugiej zwrotce dziewczyna bardziej stara się o względy Swojego chłopaka. Już wie, że okazywanie Sobie uczuć, nawet w początkowej fazie znajomości nie jest niczym złym.

Jak udało nam się dowiedzieć, utwór powstał w ubiegłym roku - latem. Zarys tekstu i linia postała w zeszłe lato, ale dopiero kiedy poznałem chłopaków z Discoboys to dokończyliśmy i dopełniliśmy utwór "tym czymś", co sprawiło, iż utwór nabrał taką i nie inną formę i zaczął nadawać się do wydania - przyznał Jakub Stepień.

Discoboys & DISCOBEAT to team, który tworzy z pasji i zamiłowania do muzyki. 

Praca nad tym utworem trwała długo, z racji tego, iż nie chcieliśmy robić nic na siłę i na szybko, tylko zaserwować wszystkim miłośnikom muzyki disco polo utwór, do którego chętnie będą wracali za rok, za dwa, za 10 lat.

Czy właśnie ten aspekt wpłynął na ich popularność? Grupa w bardzo szybkim tempie zyskała ogromne grono odbiorców i popularność, której wielu może im pozazdrościć. Ciężka praca popłaca? Zobaczcie nowość pt. "Z Tobą żyć się chce". 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!
  2. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!
  3. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!
  4. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej