Reklama


Reklama

Disco Polo Info w audycji Tydzień na Czerwonym Dywaniku na antenie radia VOX FM!

2018-10-14T15:32:00+02:00 Disco Polo Info w audycji Tydzień na Czerwonym Dywaniku na antenie radia VOX FM! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/disco-polo-info-w-audycji-tydzien-na-czerwonym-dywaniku-na-antenie-radia-vox-fm-1539519085.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jak co tydzień słuchacze radia Vox FM usłyszą na antenie najświeższe informacje ze świata disco polo & dance

Reklama

Muzyka disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Okazuje się, że niegdyś wyśmiewane brzmienia podbijają obecnie serca wielu odbiorców, w tym słuchaczy radia Vox FM. 

Ponadregionalna rozgłośnia radiowa nadająca w wielu miastach Polski ma w swojej ofercie wiele programów związanych ze wspomnianym gatunkiem disco polo. Wśród nich króluje Tydzień na Czerwonym Dywaniku. Prowadzi go nad wyraz błyskotliwy Paweł Doncbach. Prezenter podczas swojej audycji rozmawia z ekspertami, którzy zdradzają smaczki z branży. W najnowszym wydaniu jak co tydzień pojawi się  wśród nich przedstawiciel z serwisu disco-polo.info - największego portalu poświęconego muzyce disco polo & dance 

Zobacz również: Plejada gwiazd | Zobaczcie jak artyści bawili się na urodzinach radia VOX FM

Paweł wraz ze swoim gościem - naszym redaktorem Adamem Begier - będą rozmawiać o najciekawszych wydarzeniach z branży. Nie zabraknie informacji o premierach, jak również życiu gwiazd, również tym pozamuzycznym. 

Kiedy możecie posłuchać audycji? W każdą niedzielę od 16:00 do 19:00 na antenie rada Vox FM

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!
  2. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  3. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.