Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-12-12T17:29:00+01:00 Plejada gwiazd | Zobaczcie jak artyści bawili się na 3 urodzinach radia VOX FM https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/VOX-FM-urodziny.png
Reklama

Plejada gwiazd | Zobaczcie jak artyści bawili się na 3 urodzinach radia VOX FM

Redakcja , 12 Grudzień 2016  17:29
Plejada gwiazd | Zobaczcie jak artyści bawili się na 3 urodzinach radia VOX FM
Źródło zdjęć:

W czwartek tj. 1 grudnia w warszawskim klubie XOXO odbyła się huczna impreza z okazji III urodzin radia VOX FM, które gra pod hasłem „w rytmie hitów” i jest najszybciej rozwijającą się stacją radiową w Polsce.   Specjalnie z tej okazji na sce...

Reklama

W czwartek tj. 1 grudnia w warszawskim klubie XOXO odbyła się huczna impreza z okazji III urodzin radia VOX FM, które gra pod hasłem „w rytmie hitów” i jest najszybciej rozwijającą się stacją radiową w Polsce.

 

Specjalnie z tej okazji na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Czadoman, Bobi, Mario Bischin, Piękni i Młodzi, Mig, Jorrgus oraz Fun Factory. Tego dnia w klubie pojawili się również zaproszeni goście jak m.in. Dbomb, Defis, BQll, Masters, Mejk, Dejw, Playboys, Marcin Miller, Exaited, Cayra, formacja Joker, Exelent oraz Megustar. 

 

Ekipa naszej redakcji również świętowała z artystami urodziny stacji VOX FM. Z tej też okazji postanowiliśmy zadać artystom kilka pytań związanych m.in. ze stylizacją, która najbardziej sprawdza się na tego typu uroczystościach, czy preferencjach dotyczących utworu, bez którego nie wyobrażają sobie dobrej imprezy.

 

Zobaczcie video!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo źle się ubierał?! Jego szafa przeszła prawdziwą rewolucję! Pomogła mu w tym specjalistka!
  2. Sławomir przeszedł do historii! Hit „Miłość w Zakopanem” zarobił przynajmniej 800 tysięcy złotych?!
  3. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  4. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej