Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Hit Festival Kobylnica 2018 się nie odbędzie?!

2018-03-18T18:46:00+01:00 Disco Hit Festival Kobylnica 2018 się nie odbędzie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/disco-hit-festival-kobylnica-2018-sie-nie-odbedzie-1521394123.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Wiele wskazuje na to, że w tym roku impreza pod hasłem Disco Hit Festival Kobylnica 2018 się nie odbędzie!

Reklama

Do tej pory nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tegorocznej edycji imprezy pod hasłem Disco Hit Festival w Kobylnicy. Marzec jest miesiącem, w którym, w ubiegłych latach zespoły oraz fani posiadali informacje na temat daty imprezy oraz znane były wstępne ustalenia całego wydarzenia. 

Jak udało ustalić się naszej redakcji Disco Hit Festival w Kobylnicy w tym roku się nie odbędzie. W zespołowych kalendarzach próżno szukać na początku lipca imprezy w Kobylnicy. Mimo wstępnych rozmów przedstawicieli telewizji Polsat do tej pory nie podpisano żadnych umów.

W rozmowach nieoficjalny dowiedzieliśmy się, że organizator (gmina Kobylnica) pragnie przeznaczyć pieniądze na inny cel.

Jeśli informacje zebrane przez naszą redakcję się potwierdzą to fani disco polo stracą jedną z największych imprez w Polsce, na którą przybywało ponad 50 tys osób.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  2. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.
  3. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.