Reklama


Reklama

Diabelska produkcja disco polo! Kawałek podbija już internet!

2020-05-04T13:00:00+02:00 Diabelska produkcja disco polo! Kawałek podbija już internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/diabelska-produkcja-disco-polo-kawalek-podbija-internet-1588325985.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

najnowsza premiera, może okazać się trampoliną, od której gwiazdor disco polo odbije się wyjątkowo mocno i poleci na upragniony discopolowy szczyt

Reklama

Coraz więcej klasowych produkcji pojawia się na podwórku disco polo. Mimo utrudnionej realizacji w związku z pandemią, gwiazdy wydają kolejne przeboje wraz z teledyskami. Marioo, to od lat prężnie działający na rynku wokalista i twórca muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Jego utwór pt. „Takie ciało to raj” doskonale zna i podśpiewuje cała Polska. Artysta nie jest gwiazdą jednego przeboju. Posiada ich co najmniej kilka i ciągle nie spoczywa na laurach. Jego najnowsza premiera, może okazać się trampoliną, od której gwiazdor odbije się wyjątkowo mocno i poleci na upragniony discopolowy szczyt.

Utwór pt. „Diabeł ma Twoją twarz” w mgnieniu oka zdobywa ogromną popularność w internecie. Ten świetnie skomponowany projekt zachwyca publiczność już od pierwszego taktu.

Przyjemna muzyka, świetny tekst i doskonale przemyślany i zrealizowany teledysk sytuują produkcję na wysokim poziomie w prywatnym rankingu wielu słuchaczy.

Czekamy na kolejne, równie udane propozycje od zdolnego autora!

A Wam jak się podoba ta propozycja?

Zobacz również: Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!
  2. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.