Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-03-16T11:13:00+01:00 Dejw – Petarda (Dj House Monde Remix) | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Dejw-Petarda-DJ-HOUSE-MONDE-Remix.jpg
Reklama

Dejw – Petarda (Dj House Monde Remix) | NOWOŚĆ

Redakcja , 16 Marzec 2017  11:13
Dejw – Petarda (Dj House Monde Remix) | NOWOŚĆ
Źródło zdjęć:
Reklama

Dejw to młody, szybko rozwijający się zespół. Pod tą nazwą kryje się Dawid Kulesza, który ma niesamowite wyczucie do tworzenia prawdziwych hitów. Spod nazwy „Dejw” wyłoniły się takie produkcje jak „Pani w kabaretkach” czy &...

Reklama

Dejw to młody, szybko rozwijający się zespół. Pod tą nazwą kryje się Dawid Kulesza, który ma niesamowite wyczucie do tworzenia prawdziwych hitów. Spod nazwy „Dejw” wyłoniły się takie produkcje jak „Pani w kabaretkach” czy „Nietypowa”. Każdy z tych utworów stał się bezapelacyjnie prawdziwym hitem z milionami na kanale. Pochodzi z Wyszkowa, pobił serca fanów swoją muzyką.

 

Dj House Monde zainspirowany ogromną popularnością Dawida i całej ekipy postanowił unowocześnić repertuar formacji, a na pierwszy ogień wybuchła „Perarda”, która nabrała nowego, ciekawego brzmienia. Dj House Monde dopracował każdy detal. Efekt bardzo zadowalający. Lider i założyciel formacji Dejw zapewne jest dumny, że jego muzyczne dzieło kolejny raz zostało wydane w nowej wersji.

 

„Petarda” została na YouTube odtworzona ponad 15 000 000 razy, a to wręcz zachwycający wynik jak na młodego artystę. Utwór to historia opowiedziana przez chłopaka na temat wybuchowej, słodkiej dziewczyny, która ma duże oczy i potrafi zaskoczyć! Ciekawa, oryginalna barwa głosu wokalisty w połączeniu z równie dobrym teledyskiem, sprawia że klikamy „Replay”!

 

Koniecznie musicie posłuchać interpretacji Dj House Monde!

 

Dejw – Petarda (Dj House Monde Remix)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!
  2. Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem na kuchennym blacie! Uwaga! Dla ludzi o mocnych nerwach!!
  3. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  4. Sukces goni sukces? Przepiękne dziewczyny z Top Girls i przystojny BajorekD z milionami na koncie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej