2019-10-29T20:52:00+01:00 Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) szczęśliwie zakochany! Spędza z ukochaną wspaniałe chwile! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-promienieje-wielka-milosc-wokalisty-disco-polo-1572358248.jpg

Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) szczęśliwie zakochany! Spędza z ukochaną wspaniałe chwile!

Redakcja , 29 Październik 2019  20:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) szczęśliwie zakochany! Spędza z ukochaną wspaniałe chwile!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czy wy również podzielacie zdanie fanów disco polo? Wokalista formacji Piękni i Młodzi spędza z ukochaną wspaniałe chwile

Reklama

Każdy z nas zasługuje na odrobinę czasu wolnego. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć chwile na relaks, tym bardziej artystom disco polo. Dlatego, gdy już taka się znajdzie, to spędzają ją ze swoją miłością.

Zobacz również: Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!

Zespół Piękni i Młodzi jest jednym z czołowych formacji disco polo, które wiodą niezaprzeczalny prym w branży. Muzykom tym bardziej jest trudno wygenerować czas dla siebie.

W końcu poza setkami koncertów w ciągu roku, tysiącami przejechanych kilometrów i licznych zarwanych nocek, trzeba pamiętać jeszcze o próbach przed występami, o nagraniach wokali i teledysków. Zawód artysty disco polo jest jednym z cięższych i bardziej odpowiedzialnych na tle pozostałych.

Wykonawcy muzyki tanecznej muszą liczyć się z tym, że branża wymaga od nich ogromnego poświęcenia i czasem trzeba niestety w imię kariery, zrezygnować z chwil z ukochaną osobą, a już na pewno należy odstawić odpoczynek na dalszy plan.

Jednakże jesień jest takim okresem, gdzie jest czas po intensywnych letnich trasach koncertowych , aby odetchnąć i cieszyć się błogimi chwilami z rodziną, w gronie najbliższych.

Tak też wypoczywa i regeneruje siły wokalista zespołu Piękni i Młodzi. Dawid Narożny niedawno wrócił ze swoją dziewczyną z gór, gdzie zdobywali szczyty i nie tylko.

Tym razem para postawiła na bierny wypoczynek i postanowili spędzić czas przy jesiennej herbatce. W końcu nieważne, jak i gdzie. Liczy się osoba, z którą spędzamy daną chwile.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!

Czy wy również podzielacie zdanie fanów disco polo, że Dawid Narożny promienieje dzięki nowej miłości?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  2. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  3. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  4. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  5. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  6. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami