Reklama
Polecamy


Reklama

Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) szczęśliwie zakochany! Spędza z ukochaną wspaniałe chwile!

2019-10-29T20:52:00+01:00 Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) szczęśliwie zakochany! Spędza z ukochaną wspaniałe chwile! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-promienieje-wielka-milosc-wokalisty-disco-polo-1572358248.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy wy również podzielacie zdanie fanów disco polo? Wokalista formacji Piękni i Młodzi spędza z ukochaną wspaniałe chwile

Reklama

Każdy z nas zasługuje na odrobinę czasu wolnego. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć chwile na relaks, tym bardziej artystom disco polo. Dlatego, gdy już taka się znajdzie, to spędzają ją ze swoją miłością.

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Zespół Piękni i Młodzi jest jednym z czołowych formacji disco polo, które wiodą niezaprzeczalny prym w branży. Muzykom tym bardziej jest trudno wygenerować czas dla siebie.

W końcu poza setkami koncertów w ciągu roku, tysiącami przejechanych kilometrów i licznych zarwanych nocek, trzeba pamiętać jeszcze o próbach przed występami, o nagraniach wokali i teledysków. Zawód artysty disco polo jest jednym z cięższych i bardziej odpowiedzialnych na tle pozostałych.

Wykonawcy muzyki tanecznej muszą liczyć się z tym, że branża wymaga od nich ogromnego poświęcenia i czasem trzeba niestety w imię kariery, zrezygnować z chwil z ukochaną osobą, a już na pewno należy odstawić odpoczynek na dalszy plan.

Jednakże jesień jest takim okresem, gdzie jest czas po intensywnych letnich trasach koncertowych , aby odetchnąć i cieszyć się błogimi chwilami z rodziną, w gronie najbliższych.

Tak też wypoczywa i regeneruje siły wokalista zespołu Piękni i Młodzi. Dawid Narożny niedawno wrócił ze swoją dziewczyną z gór, gdzie zdobywali szczyty i nie tylko.

Tym razem para postawiła na bierny wypoczynek i postanowili spędzić czas przy jesiennej herbatce. W końcu nieważne, jak i gdzie. Liczy się osoba, z którą spędzamy daną chwile.

Zobacz również: Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!

Czy wy również podzielacie zdanie fanów disco polo, że Dawid Narożny promienieje dzięki nowej miłości?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.