2016-11-19T18:28:00+01:00 Darek (Cliver) okradziony w czasie koncertu – namierzono złodzieja! https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/Cliver-1.jpg

Darek (Cliver) okradziony w czasie koncertu – namierzono złodzieja!

Redakcja , 19 Listopad 2016  18:28
Darek (Cliver) okradziony w czasie koncertu – namierzono złodzieja!
Źródło zdjęć:

Tego jeszcze w disco nie grali! Do bardzo niemiłej – i zarazem karygodnej – sytuacji doszło w nocy z 18 na 19 listopada w jednym z wrocławskich klubów, gdzie odbył się koncert zespołu Cliver.   Otóż podczas występu pewien – ...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tego jeszcze w disco nie grali! Do bardzo niemiłej – i zarazem karygodnej – sytuacji doszło w nocy z 18 na 19 listopada w jednym z wrocławskich klubów, gdzie odbył się koncert zespołu Cliver.

 

Otóż podczas występu pewien – najprawdopodobniej zdesperowany, niewychowany i z całą pewnością arogancki – fan / uczestnik imprezy dostał się do garderoby członków zespołu i ładnie mówiąc – wziął sobie bez pozwolenia kurtkę Darka Szczepańskiego! Nie jesteście sobie w stanie wyobrazić zdziwienia wokalisty, kiedy to po odbytym koncercie chcąc udać się do samochodu nie mógł znaleźć swojej własności.

 

Na szczęście podjęto szybko odpowiednie działania. Klubowy monitoring pozwolił na sprawne namierzenie sprawcy, którym okazała się kobieta.

 

Tej nocy nie obyło się oczywiście bez wizyty na komisariacie, która podobnie jak całe wydarzenie przysporzyła tylko gwiazdom niepotrzebnego stresu, zamieszania i przede wszystkim straty czasu.

 

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Radek Liszewski – Weekend zaprezentował nową odsłonę przeboju “Ona tańczy dla mnie”! Akustyczna wersja wielkiego hitu disco polo pobije słynny oryginał?!
  2. Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!
  3. Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!
  4. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  5. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  6. Popularna wokalistka disco polo odważnie kusi ciałem. Marta Konopla wygląda zjawiskowo!
  7. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  8. Romantyczna produkcja zdolnego gwiazdora disco polo trafiła do sieci! To nowy hit zakochanych par?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami