2021-11-30T09:20:00+01:00 Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy! https://disco-polo.info/uploads/news/daniel-martyniuk-ponownie-stanal-przed-sadem-chlopak-chce-odzyskac-utracone-prawo-jazdypng.png
Reklama

Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!

Redakcja , 30 Listopad 2021  09:20
Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Syn Zenka Martyniuka znów stanął przed sądem! Mężczyzna walczy o swoje dokumenty


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Potomek gwiazdora disco polo otrzymał w marcu sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów!

Zobacz również: Paweł Dudek – Czadoman wyleciał na rajskie wakacje do Dubaju! Gwiazdor disco polo zabrał ze sobą rodzinę!

Daniel Martyniuk to syn popularnego gwiazdora disco polo. Mężczyzna od pewnego czasu sprawiał słynnemu tacie niemałe problemy wychowawcze. W ostatnim czasie syn Zenka Martyniuka nieco spokorniał i wziął się za siebie. W końcu każdy okres młodzieńczego buntu kiedyś musi się skończyć!

Reklama

Daniel Martyniuk w marcu tego roku dostał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na okres 6 lat. Była to kara za wcześniejsze występki chłopaka, które przyczyniły się do utraty prawa jazdy. Okazuje się jednak, że bez tego ważnego dokumentu życie może być naprawdę skomplikowane!

Daniel Martyniuk walczy o odzyskanie prawa jazdy

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz pojawił się w sądzie. Tym razem na szczęście nie stało się nic poważnego. Daniel zapragnął odzyskać swoje prawo jazdy, bez którego mężczyzna czuje się prawie jak bez ręki. Okazuje się, że chłopak podjął pracę na statku. Częste dojazdy są dla niego sporym utrudnieniem. Dodatkowym argumentem jest fakt, iż Daniel regularnie musi widywać się ze swoją córką, która mieszka 400 kilometrów od niego. Podróżowanie pociągami nie jest bezpieczne, zwłaszcza w dobie pandemii!

Czy sąd rozpatrzy pozytywnie odwołanie Daniela Martyniuka? W końcu 6 lat to naprawdę długi okres czasu. Może jednak ta kara była dla niego zbyt surowa?!

Reklama

Na razie nie wiadomo jak skończy się ta sprawa. Czy mecenas Daniela Martyniuka stanie na wysokości zadania i uratuje chłopaka przed podróżowanie transportem publicznym?!

Zobacz również: Kapitalna nowość od Spontan i Menelaos pt. 'Farbowany włos' zatrzęsła branżą disco polo! W klipie wystąpiła Dorota Gwiazdowska!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Sławomir Świerzyński Bayer Full przypomniał swój wielki przebój disco polo! W latach 90-tych nuciła go cała Polska!
  2. Paweł Dudek - Czadoman na wakacjach! Gwiazdor disco polo postawił na ekskluzywny kierunek
  3. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'
  4. Patryk Pegza z After Party chwali się pełnym terminarzem koncertów i nową produkcją!
  5. Popularna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Gorący widok komentują internauci!
  6. Gorąca składanka trafiła do sieci! To największe karnawałowe hity disco polo!
  7. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  8. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje na karnawał!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami