2020-02-20T15:30:00+01:00 Daj To Głośniej powtórzą sukces?! Podczas koncertu zaśpiewali swoją NOWOŚĆ totalnie na żywo! Po nagraniu widać, że fani bardzo pozytywnie odebrali tą nowość od zespołu Daj To Głośniej. Myślicie, że formacja tym kawałkiem powtórzą sukces https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/daj-to-glosniej-powtorza-sukces-podczas-koncertu-zaspiewali-swoja-nowosc-totalnie-na-zywo-1582203765.jpg Disco-Polo.info

Daj To Głośniej powtórzą sukces?! Podczas koncertu zaśpiewali swoją NOWOŚĆ totalnie na żywo!


Po nagraniu widać, że fani bardzo pozytywnie odebrali tą nowość od zespołu Daj To Głośniej. Myślicie, że formacja tym kawałkiem powtórzą sukces

Autor: Goliat, 20 Luty 2020  15:30
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej / FotoBrun
Daj To Głośniej powtórzą sukces?! Podczas koncertu zaśpiewali swoją NOWOŚĆ totalnie na żywo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bardzo mocna i ostra premiera! Swinger z letnią nowością!
 2. Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!
 3. Premiera: Diadem powraca z nowym hitem - "Wodospad"!
Reklama

Nie da się ukryć, że disco polo w dzisiejszych czasach wiedzie prym i króluje na salonach. Trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez disco polo. Za nami gorąca noc walentynkowa, którą Polacy świętowali nie tylko z drugą połówką, ale przede wszystkim ze swoimi ulubionymi wykonawcami ze świata muzyki tanecznej.

Zobacz również: Mamacita podbije rynek muzyczny w Polsce? Bosky w gorących rytmach latino. Fani pokochają takie disco polo?!

W Gliwicach odbyła się impreza z okazji Dnia Zakochanych pod hasłem - Roztańczone Walentynki Arena Gliwice. Na scenie pojawiła się między innymi formacja Daj To Głośniej, która fanom muzyki tanecznej dała się poznać z utworu pod tytułem „Mama ostrzegała”. Folkowa propozycja swoją popularnością przeszła najśmielsze oczekiwania wykonawców.

Teledysk do piosenki ma już ponad 107 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Formacja wzięła nieco na przetrzymanie swoich fanów, bo po sukcesie tego utworu, bardzo długo na horyzoncie nie było nadziei na coś nowego.

Na szczęście grupa w końcu postanowiła wziąć się do pracy i nagrać nowy kawałek, jakim zaskoczyła fanów podczas imprezy – Roztańczone Walentynki Arena Gliwice.

Piosenka została zatytułowana „Dobrze”. Po nagraniu widać, że fani bardzo pozytywnie odebrali tą nowość od zespołu Daj To Głośniej. Myślicie, że formacja tym kawałkiem powtórzy swój poprzedni sukces?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Premiera: Diadem powraca z nowym hitem - "Wodospad"!
 2. Woners skradł show w Grębowie! Tłumy na koncercie młodego wokalisty disco!
 3. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 4. Disco Ostróda 2024: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!
 5. Magiczny Weekend w Lidzbarku: Gwiazda Disco Polo na Dniach Lidzbarka 2024
 6. Mega premiera: Karolina Dziubińska - Juan De Marco! Najlepszy debiut w disco w tym roku?
 7. Magnum zaskakuje nowym hitem! Klik Blik podbija parkiety disco polo
 8. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie