Reklama


Reklama

Daj to głośniej i Letni w duecie! Kolejny utwór zaśpiewają z Ronnie Ferrari?!

2020-01-18T13:00:00+01:00 Daj to głośniej i Letni w duecie! Kolejny utwór zaśpiewają z Ronnie Ferrari?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/bedzie-nowy-duet-w-branzy-disco-polo-daj-to-glosniej-i-ronnie-ferrari-1579131353.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

artyści ze świata disco polo słyną z tego, że potrafią z dnia na dzień zaskoczyć szaloną kombinacją duetów. Tak też jest i w tym przypadku

Reklama

Szok i niedowierzanie! Zespół Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zaśpiewali razem przebój roku „Ona by tak chciała”. Takie chwile jak te na załączonym wideo - nie mają miejsca na co dzień.

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Oczywiście artyści ze świata disco polo słyną z tego, że potrafią z dnia na dzień zaskoczyć szaloną kombinacją duetów. Tak też jest i w tym przypadku.

Zespół Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zasiedli na jednej kanapie w Radiu Vox FM, które słynie ze swojej pierwszej zmiany od rana.

Ostatnio gośćmi prowadzących była grupa Daj To Głośniej, która ma na koncie hit zatytułowany „Mama ostrzegała” , a także młody wokalista Ronnie Ferrari, którego przebój „Ona by tak chciała” artyści zdecydowali się zaśpiewać razem. Wbrew pozorom piosenka wcale nie należy do najprostszych.

Naprawdę trzeba wykazać się ogromnym talentem do śpiewania i uniwersalną barwą głosu, żeby to odśpiewać tak, jak się należy. Jak dla nas ich wspólne wykonanie jest fenomenalne.

Co byśmy powiedzieli, gdyby Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zdecydowali się połączyć swoje siły wraz z umiejętnościami i nagrali wspólny utwór?

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.