Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-18T13:00:00+01:00 Daj to głośniej i Letni w duecie! Kolejny utwór zaśpiewają z Ronnie Ferrari?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/bedzie-nowy-duet-w-branzy-disco-polo-daj-to-glosniej-i-ronnie-ferrari-1579131353.jpg
Reklama

Daj to głośniej i Letni w duecie! Kolejny utwór zaśpiewają z Ronnie Ferrari?!

Redakcja , 18 Styczeń 2020  13:00
Daj to głośniej i Letni w duecie! Kolejny utwór zaśpiewają z Ronnie Ferrari?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

artyści ze świata disco polo słyną z tego, że potrafią z dnia na dzień zaskoczyć szaloną kombinacją duetów. Tak też jest i w tym przypadku

Reklama

Szok i niedowierzanie! Zespół Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zaśpiewali razem przebój roku „Ona by tak chciała”. Takie chwile jak te na załączonym wideo - nie mają miejsca na co dzień.

Zobacz również: Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!

Oczywiście artyści ze świata disco polo słyną z tego, że potrafią z dnia na dzień zaskoczyć szaloną kombinacją duetów. Tak też jest i w tym przypadku.

Zespół Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zasiedli na jednej kanapie w Radiu Vox FM, które słynie ze swojej pierwszej zmiany od rana.

Ostatnio gośćmi prowadzących była grupa Daj To Głośniej, która ma na koncie hit zatytułowany „Mama ostrzegała” , a także młody wokalista Ronnie Ferrari, którego przebój „Ona by tak chciała” artyści zdecydowali się zaśpiewać razem. Wbrew pozorom piosenka wcale nie należy do najprostszych.

Naprawdę trzeba wykazać się ogromnym talentem do śpiewania i uniwersalną barwą głosu, żeby to odśpiewać tak, jak się należy. Jak dla nas ich wspólne wykonanie jest fenomenalne.

Co byśmy powiedzieli, gdyby Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari zdecydowali się połączyć swoje siły wraz z umiejętnościami i nagrali wspólny utwór?

Zobacz również: Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Kuszący biust gwiazdy Top Girls w niemal pełnym negliżu. Odważne ujęcia podbijają sieć!
  2. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  3. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  4. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej