Reklama
Polecamy


Reklama

D-Bomb zamieni się samochodem z zespołem Rompey. Porsche kontra Fiat 126p. Oglądajcie „Zamiana Fur” w TVN turbo.

2017-12-11T18:52:00+01:00 D-Bomb zamieni się samochodem z zespołem Rompey. Porsche kontra Fiat 126p. Oglądajcie „Zamiana Fur” w TVN turbo. https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/d-bomb-zamieni-sie-samochodem-z-zespolem-rompey-porsche-kontra-fiat-126p-ogladajcie-zamiana-fur-w-tvn-turbo-1513101294.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Dwóch przedstawicieli nurtu muzyki disco polo na kilka dni zamieni się samochodami. Zobacz już dziś o 19:00.

Reklama

Wielu kierowców traktuje swoje samochody jako coś wiecej, niż tylko środek transportu. To często zarówno miejsce pracy, podróży, relaksu. To miejsce, w którym wielu z nas spędza wiele godzin dziennie. Na pewno tak jest mówiąc o gwiazdach disco polo, którzy w podróży na koncerty co roku pokonują tysiace kilometrów.

Co wyniknie, gdy właściciele dwóch bardzo skrajnych samochodów zamieni się swoimi autami? Czy D- bomb stary wyjadacz w branży disco polo, posiadacz luksusowego SUV-a odnajdzie się w małym wiekowym „kaszlaku”. Czy Rompey zespół będący na początku kariery, dumny użytkownik klasycznego „malucha” oprze się pokusie luksusowego Porsche Cayenne i uszanuje furę kolegi z branży? Jak chłopaki odnajdą się w nowych samochodach?

Oglądajcie „Zamiana Fur” już dziś o 19:00 w TVN Turbo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  2. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  3. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.