Reklama
Polecamy


Reklama

D-Bomb zagrał najszybszy koncert świata

2015-06-22T22:22:32+02:00 D-Bomb zagrał najszybszy koncert świata https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

19 czerwca w ramach „Najszybszego Koncertu Świata” dla mieszkańców Warszawy zaśpiewał D-Bomb. Artysta pojawił się w towarzystwie gospodarzy „Pierwszej Zmiany” na „Patelni”, czyli placu przed stacją metra Warszawa-Centrum.   Bartosz Padyasek l...

Reklama

19 czerwca w ramach „Najszybszego Koncertu Świata” dla mieszkańców Warszawy zaśpiewał D-Bomb. Artysta pojawił się w towarzystwie gospodarzy „Pierwszej Zmiany” na „Patelni”, czyli placu przed stacją metra Warszawa-Centrum.

 

Bartosz Padyasek lubi kiedy wokół muzyka gra, jak się okazało warszawiacy również, ponieważ z wyraźnym zainteresowaniem zaangażowali się w program. Przechodni ze zdumieniem obserwowali wyczyny wokalne D-Bomb’a, nagrywali filmiki, robili zdjęcia.

 

Poniżej prezentujemy Wam treściwą relację z Pierwszego Najszybszego Koncertu Świata, który odbył się w stolicy Polski, w Warszawie. Niedługo kolejne edycje!

 

D-BOMB – Lubię kiedy | Najszybszy Koncert Świata

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo szokuje odważnymi zdjęciami! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  3. Wokalista disco polo zagrał 'na żywo' we Francji! To wykonanie przejdzie do historii! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.