Reklama
Polecamy


Reklama

Czy kochać to za mało? - pyta popularny wokalista disco polo w swojej nowości! Zobaczcie VIDEO

2020-04-02T10:30:00+02:00 Czy kochać to za mało? - pyta popularny wokalista disco polo w swojej nowości! Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/mr-sebii-czy-kochac-to-za-malo-1585586505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wykonawca, który działa pod pseudonimem artystycznym Mr. Sebii nagrał nowość pod tytułem „Czy kochać to za mało”.

Reklama

Poważne pytanie padło z ust wokalisty disco polo, Sebastiana Zys. Wykonawca, który działa pod pseudonimem artystycznym Mr. Sebii nagrał nowość pod tytułem „Czy kochać to za mało”.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Ciekawe, jakie jest wasze zdanie w tej kwestii. Artysta disco polo w branży muzycznej dał się poznać między innymi z takich kawałków, jak „Słodka Dorotka” , „Doktorek” i „Nie szukaj mnie”. Wokalista i lider Mr. Sebii, ma bardzo charakterystyczny, ciepły głos. Na pewno rozkochał swoją barwą niejedną kobietę.

Sebastian Zys ostatnio opublikował nowość, do której ukazał się niekonwencjonalny teledysk. Piosenka została zatytułowana „Czy kochać to za mało”. Po dłuższej analizie słów artysty, jakie padły w najnowszym utworze i połączeniu wraz z klipem, chyba nikt nie ma już żadnych wątpliwości.

Miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko i choćby człowiek się bronił, to nie jest w stanie uciec przed tym, co zostało zapisane w niebie. Przynajmniej tak twierdzi Mr. Sebii w piosence pt. „Czy kochać to za mało”. Ciekawe, jakie wy macie zdanie na ten temat.

Wierzycie w prawdziwą miłość na dobre i na złe?

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  2. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.