Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-29T19:03:00+01:00 Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem... https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/czolowi-artysci-disco-polo-w-jednej-produkcji-brzmi-jak-science-fiction-ale-to-staje-sie-faktem-1606672420.jpg
Reklama

Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Redakcja , 29 Listopad 2020  19:03
Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W klipie zobaczymy m.in.: Marcina Millera - Boys, Kamila Chludzińskiego - Extazy, Jurka Szuj - Jorrgus, Dominika Bajorka - BajorekD, Top Girls

Reklama

Takiego muzycznego uderzenia, świat disco polo jeszcze nie widział! Cała masa gwiazd w jednej produkcji. Nikt nie ma wątpliwości, że to musi skończyć się najbardziej spektakularnym sukcesem w historii.

Zobacz również: Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!

Każdy projekt w świecie tanecznym budzi naprawdę duże emocje. Tym razem jednak, zachwyt może sięgnąć największych rozmiarów. Na facebookowej stronie formacji Top Girls, pojawił się post, w którym możemy przeczytać, że już w grudniu, światło dzienne ujrzy teledysk z udziałem innych największych gwiazd muzyki rozrywkowej!

W klipie zobaczymy m.in.: Marcina Millera - Boys, Kamila Chludzińskiego - Extazy, Jurka Szuj - Jorrgus, Dominika Bajorka - BajorekD i oczywiście wyżej wspomniane żeńskie trio. Trzeba przyznać, że od samych nazwisk robi się gorąco...po pojawieniu się projektu w sieci, może zabraknąć skali na przeciętnym termometrze.

Wszystkie oczy zwrócone są na profile społecznościowe wymienionych gwiazd. Być może któraś z nich odsłoni następne karty i zapozna opinię publiczną z kolejnymi szczegółami.

Z niecierpliwością czekamy na konkretną datę premiery, choć palce już składają się do odliczania.

Chcielibyście już usłyszeć zapowiadaną nowość od elity polskiej muzyki rozrywkowej?

Zobacz również: Wokalistka disco polo w rozpaczy?! Jej smutne zdjęcie trafiło do sieci! Gwiazda nie wygląda na szczęśliwą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo w nieziemskiej kreacji własnego projektu! Fani popadli w zachwyt!
  2. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!
  3. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!
  4. Gwiazda disco polo pokazała gołe pośladki! Ten kadr wymknął się spod kontroli.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej