Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-03T09:30:00+01:00 Czekoladowa rozpusta uwielbianego gwiazdora disco polo! Projekt jeszcze w tym miesiącu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/maczo-dziewczyna-jak-czekolada-1583075011.jpg
Reklama

Czekoladowa rozpusta uwielbianego gwiazdora disco polo! Projekt jeszcze w tym miesiącu!

Redakcja , 03 Marzec 2020  09:30
Czekoladowa rozpusta uwielbianego gwiazdora disco polo! Projekt jeszcze w tym miesiącu!
Źródło zdjęć: One Moment Photography
Reklama

Nowa produkcja to całkowicie mój projekt. Odpowiadam tu za tekst, muzykę, pomysł na aranżację, scenariusz teledysku, a także za modelki i tancerki

Reklama

Z pewnością uwielbiacie czekoladę. Uwielbiany wokalista jest wręcz przekonany, że niejedna osoba traci dla niej głowę. Ale czy widzieliście kiedyś w swoim życiu dziewczynę tak słodką jak czekolada? Jeżeli tak, to z pewnością znacie temat. Natomiast jeżeli nie… gorąco zapraszamy Was na premierę klipu Maczo pt.: "Dziewczyna jak czekolada".

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zatrzęsą branżą muzyczną?! Czekaliśmy na to 18 lat!

„Mleczna, czy gorzka? A może biała? Jak dla mnie każda z nich jest doskonała!” - przyznał wokalista, Maciej Kuśmierz

W teledysku główne role odegrały trzy dziewczyny: Anastasiya Aleynikova, Natalia Krzyżanowska oraz Weronika Kujawa z którą Maczo miał już okazję współpracować na planie teledysku do piosenki „Ulubiony film”. Wtedy jednak nie była to główna rola. Za fenomenalne figury gimnastyki artystycznej odpowiedzialna była Aleksandra Marek. Jej wieloletnie doświadczenie taneczne zdecydowanie podniesie jakość tego teledysku. Dodatkowo na planie teledysku artysty disco polo Maczo miał przyjemność gościć Urszulę Grabowską z telewizją Superstacja, która oprócz nagrania wywiadu i zapowiedzi nowego teledysku, co ciekawe - odegrała gościnnie krótki epizod.

Na planie zdjęciowym pełen profesjonalizm pokazała również Magdalena Kołodziejczuk (One Moment Photography). Oficjalnie była odpowiedzialna za zdjęcia z planu, natomiast w praktyce pomogła właściwie na każdej płaszczyźnie. Jej zaangażowanie (podobnie jak Patryka Tymińskiego odpowiedzialnego za Making of) przełożyło się na ogromną jakość. Była to nieoceniona pomoc. Z takimi ludźmi realizacja klipów to czysta przyjemność. Wszyscy bez wyjątku tego dnia spisali się na ogromną piątkę z plusem!

Pogoda niestety nie rozpieszcza (zwłaszcza w lutym), dlatego Maczo zmuszony był do nagrywania klipu w zamkniętych pomieszczeniach. Aby urozmaicić odbiorcom obrazek zdecydował się wybrać strategiczne miejsce, w którym będziemy mieli duże pole manewru. A sceny nie będą nudne i jednolite. To właśnie Studio Aligator na warszawskiej Pradze miało te możliwości. Już po wejściu na plan teledysku wiedzieli, że dokonali prawidłowego wyboru. Studio ma ogromne możliwości, a obsługa jest bardzo pomocna, co również ułatwiło im pracę tego dnia.

Teledysk realizowaliśmy przy współpracy z PN Media – pod czujnym okiem Przemka Niewęgłowskiego oraz jego rodziców Katarzyny i Wojciecha. Pełne zaangażowanie idące w parze z rodzinną atmosferą to zawsze połączenie idealne - podkreślił Maczo! 

Nowa produkcja to całkowicie mój projekt. Odpowiadam tu za tekst, muzykę, pomysł na aranżację, scenariusz teledysku, a także za modelki i tancerki. Chyba jeszcze nigdy wcześniej nie byłem tak podekscytowany przed premierą. A ta już w marcu.

Zobacz również: Szczere wyznanie w najnowszej produkcji disco polo. Premierowa publikacja podbije rynek muzyczny?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dekolt do pasa!! Dosłownie! O tej kreacji żony Sławomira będziemy pamiętać bardzo długo
  2. Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!
  3. Marcin Miller - Boys w duecie?! To będzie prawdziwa petarda gwiazdora disco polo!
  4. Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej