2020-04-21T13:00:00+02:00 Czegoś takiego świat disco polo jeszcze nie słyszał. Znani artyści podbijają rynek! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/czegos-takiego-swiat-disco-polo-jeszcze-nie-slyszal-koniecznie-odpalcie-1587068001.jpg

Czegoś takiego świat disco polo jeszcze nie słyszał. Znani artyści podbijają rynek!

Redakcja , 21 Kwiecień 2020  13:00
Czegoś takiego świat disco polo jeszcze nie słyszał. Znani artyści podbijają rynek!
Źródło zdjęć: facebook.com/cezary.hajdacki.7
Reklama

Mocne, gitarowe brzmienie, świetnie zgrany bas i genialne umiejętności muzyków doprowadziły do powstania zupełnej nowości

Reklama

Gatunek disco polo doczekał się już wielu odłamów. Folk-polo, Rock-polo i inne dominowały rynek i cieszyły nasze uszy niejednokrotnie. 

Zobacz również: Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!

Tym razem pojawiło się coś totalnie nowego - Hard rock polo. Najnowszy typ muzyki pochodny od uwielbionego przez miliony osób disco polo. Pionierem tej dziewiczej sytuacji jest popularny w świecie muzyki tanecznej zespół Cliver. Formacja stworzyła remix do swojej piosenki pt. „ Kolorowa suknia” w stylu kompletnie nowatorskim.

Mocne, gitarowe brzmienie, świetnie zgrany bas i genialne umiejętności muzyków doprowadziły do powstania zupełnej nowości. Jak twierdzą sami muzycy, do realizacji takiego projektu przyczyniła się m.in. kwarantanna.

Już teraz zastanawiamy się co będzie się działo za kilka dni lub tygodni, jak światło dziennie ujrzą inne przeboje powstałe w wyniku narodowej izolacji. Jeżeli takie mają być efekty, to można się pokusić o stwierdzenie, że ta cała „korona” jakoś mocno nam branży nie skrzywdzi.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  2. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!
  3. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!
  4. Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama