Reklama
Polecamy


Reklama

Czegoś takiego świat disco polo jeszcze nie słyszał. Znani artyści podbijają rynek!

2020-04-21T13:00:00+02:00 Czegoś takiego świat disco polo jeszcze nie słyszał. Znani artyści podbijają rynek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/czegos-takiego-swiat-disco-polo-jeszcze-nie-slyszal-koniecznie-odpalcie-1587068001.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/cezary.hajdacki.7
Reklama


Premiera

Mocne, gitarowe brzmienie, świetnie zgrany bas i genialne umiejętności muzyków doprowadziły do powstania zupełnej nowości

Reklama

Gatunek disco polo doczekał się już wielu odłamów. Folk-polo, Rock-polo i inne dominowały rynek i cieszyły nasze uszy niejednokrotnie. 

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Tym razem pojawiło się coś totalnie nowego - Hard rock polo. Najnowszy typ muzyki pochodny od uwielbionego przez miliony osób disco polo. Pionierem tej dziewiczej sytuacji jest popularny w świecie muzyki tanecznej zespół Cliver. Formacja stworzyła remix do swojej piosenki pt. „ Kolorowa suknia” w stylu kompletnie nowatorskim.

Mocne, gitarowe brzmienie, świetnie zgrany bas i genialne umiejętności muzyków doprowadziły do powstania zupełnej nowości. Jak twierdzą sami muzycy, do realizacji takiego projektu przyczyniła się m.in. kwarantanna.

Już teraz zastanawiamy się co będzie się działo za kilka dni lub tygodni, jak światło dziennie ujrzą inne przeboje powstałe w wyniku narodowej izolacji. Jeżeli takie mają być efekty, to można się pokusić o stwierdzenie, że ta cała „korona” jakoś mocno nam branży nie skrzywdzi.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!
  3. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.